55-ročná herečka dokazuje, že sa necíti byť viac ako ostatní obyvatelia veľkomesta. Marla Maples bola prichytená, ako sa spokojne prepravuje newyorským metrom. Tmavé slnečné okuliare, šedá mikina a športové legíny pravdepodobne naznačujú, že sa buď chystala alebo vracala z tréningu. Preprava metrom by pre ňu mohla byť jednoznačne pohodlnejšia a rýchlejšia ako autom. 

Marla Maples v newyorskom metre.
Marla Maples v newyorskom metre.
Zdroj: youtube

Herečka sa do New Yorku opäť prisťahovala len nedávno. Do roku 2016 ešte bývala v Los Angeles. Donalda Trumpa si vzala v hoteli Plaza v roku 1993, kde s ním v Trump Tower počas manželstva žila. Vtedy bola pre herečku pochopiteľne "obyčajná" jazda metrom priam nepredstaviteľná. No dnes je všetko inak a televízna hviezda sa rozhodla využívať verejnú dopravu ako bežní smrteľníci.

FOTKY Marly Maples nájdete TU

Marla Maples, bývala manželka Donalda Trumpa
Marla Maples, bývala manželka Donalda Trumpa
Zdroj: youtube

Marle vzťah s Trumpom dlho nevydržal. Po štyroch spoločných rokoch prišiel rozvod. Jednalo sa o najkratšie manželstvo obchodného magnáta a súčasného prezidenta Spojených štátov amerických. Ten je momentálne ženatý s bývalou modelkou a návrhárkou šperkov, Melániou Trump.