Viac FOTO z miesta nešťastia nájdete TU!

K nešťastiu došlo v thajskom Bangkoku, keď skupina šiestich mužov uniesla len 13-ročné dievča a následne ju v uzamknutom byte hromadne znásilnili. O prípade informovala políciu jej 45-ročná matka. Podľa dostupných informácií malo dievča po hromadnom znásilnení dokonca otehotnieť, čo ešte viac umocnilo depresívne stavy z traumatizujúceho zážitku. Napriek snahe matky pomôcť dcére s vysporiadaním sa s psychickými následkami sexuálneho útoku, sa dievčina rozhodla siahnuť si na život.

V deň samovraždy sa na sociálnej sieti facebook objavili pod prezývkou Pinkie znepokojujúce statusy. Dievčina po sexuálnom útoky trpela silnými depresiami, ktoré umocňovalo pravdepodobne aj nechcené počatie. Podľa miestnych médií dievča napísalo na Facebook sériu príspevkov: „Chystám sa skončiť“ a „Keby som nebola tehotná, bola by som to už dávno urobila“. Práve tieto správy boli akýmsi volaním o pomoc, ktoré, bohužiaľ, nikto v dostatočne rýchlom čase nezachytil.

Anketa
Stretli ste sa alebo ste sa stali obeťou sexuálneho zneužitia?
  • 34%
  • 66%

Podľa slov jej matky sa v osudný večer s dcérou pohádali, čoho následkom ušla z izby a vybehla na poschodie, kde sa rozhodla skoncovať so svojím mladučkým životom. Než sa k tomu naozaj rozhodla, odfotila svoje nohy visiace z okna a snímku poslala svojej kamarátke sa slovami: "Idem to urobiť, milujem ťa."

Pred smrťou poslala kamarátke správu, že končí so životom.
Pred smrťou poslala kamarátke správu, že končí so životom.
Zdroj: youtube

Hovorca thajskej kráľovskej polície uviedol, že sa im podarilo identifikovať dvoch zo šiestich násilníkov, jedného z nich zadržali v jeho dome s neregistrovanou strelnou zbraňou. "Obaja podozriví čelia obvineniu z podieľania sa na sexuálnom napadnutí dievčaťa," uviedol pre spravodajský Coconuts Bangkok.