Viac FOTO nájdete TU!

Ohavný čin, z ktorého mrazí, spáchali rodičia len 9-ročného Davida K. z ruského Jekaterinburgu, keď sa zo syna snažili vyhnať údajného diabla. Obaja jeho rodičia pritom patria k pochybnému cirkevnému spoločenstvu pripomínajúcemu sektu, v ktorej sa pravidelne praktizujú tvrdé fyzické tresty. Práve s ostatnými členmi spoločenstva sa rozhodli malému chlapcovi pomôcť a diabla z jeho tela dostať tým, že ho z neho jednoducho hrubou silou vymlátia.

David však krutému činu a mnohopočetným zraneniam na mieste podľahol, a tak okrem údajného démona z chlapca vyprchal aj samotný život. Podľa správ z vyšetrovania mala Davida počas obradu vyháňania diabla držať pri zemi jeho matka Zemfira Gajnulinová. Ostatní členovia sa zatiaľ snažili z chlapca vymlátiť nadprirodzenú bytosť, ktorá vraj posadla jeho telo. Počas rituálu mu spôsobili vážne zranenia, ktorých následkom zomieral 9-ročný chlapec v neskutočných bolestiach. Ani to im však nestačilo, po jeho smrti sa nad telom chlapca modlili dva dni, aby jeho telo vzkriesili z mŕtvych. Bohužiaľ, neúspešne. Následne ho dobitého pochovali v lesnom parku neďaleko Jekaterinburgu.

O prípade informovala polícia, ktorá uviedla aj podrobnejšie informácie. Podľa ich vyjadrení bolo pri Jekaterinburgu v lesnom parku nájdené deväťročné dieťa. Miestne médiá píšu, že chlapca zabili jeho rodičia, ktorí boli údajne v sekte - pred vraždou zbili svojho syna bičmi a potom mu do úst vložili náustok. Pri prehliadkach v byte podozrivých našli bibliu. Je potrebné poznamenať, že matka dieťaťa - občianka Bieloruska - po vražde utiekla do svojej vlasti. Tam bola predtým liečená na psychiatrickej klinike.

Ohavný čin, z ktorého mrazí, spáchali rodičia len 9-ročného Davida K. z ruského Jekaterinburgu, keď sa zo syna snažili vyhnať údajného diabla.
Ohavný čin, z ktorého mrazí, spáchali rodičia len 9-ročného Davida K. z ruského Jekaterinburgu, keď sa zo syna snažili vyhnať údajného diabla.
Zdroj: teitter/youtube

Matka zavraždeného chlapca po brutálnom čine utiekla do Bieloruska odkiaľ na sociálnej sieti zverejnila mrazivý odkaz: "Často sme boli v mene Ježiša Krista perzekuovaní, ale nikto nás z ničoho nemôže viniť, pretože v nás nie je žiadny zločin."

Ruská polícia má na prípad úplne iný názor. Na smrť Davida ich upozornila jeho teta, čoho následkom zadržali a uväznili niekoľko členov sekty spolu s chlapcovým otcom. Momentálne žiadajú o spoluprácu aj Bielorusko, aby vydalo aj jeho matku Zemfiru Gajnulinovú.

K brutálnej vražde sa vyjadril aj odborník na náboženské kulty Alexander Nevaev. "Členovia tejto sekty veria, že hriech sa z dieťaťa musí vymlátiť. Keď podľa nich trestáte dieťa, nesmiete brať zreteľ na jeho utrpenie, pretože v pekle bude trpieť ešte viac. Človek, ktorý má hlavu plnú takých nezmyslov, nepochopí, že by sa deťom nemalo ubližovať," uviedol odborník.

Prečítajte si aj: