Podľa českého denníka Blesk zavraždili Veroniku M. (†24) 10. februára krátko pred siedmou hodinou ráno v jej aute. Svedkovia udalosti tvrdia, že ulicami sa v tom čase ozvalo množstvo výstrelov za sebou. Polícia na mieste činu dokonca zaistila viac ako 20 nábojníc.

Veroniku M. našli v nabúranom bielom aute už bez známok života. Lekárom sa ju však aj napriek tomu podarilo oživiť, no kvôli vážnym zraneniam po 48 hodinách v nemocnici zomrela.

Veroniku zavraždili za bieleho dňa.
Veroniku zavraždili za bieleho dňa.
Zdroj: Facebook

Podľa matky nebohej sa mala Veronika v ranných hodinách vracať z večierka. Akonáhle ju jej kamarátky vysadili v garáži, ozvali sa výstrely. „Zostali nám len jej  deti, moja druhá dcéra si ich zobrala do starostlivosti. Celá sa trasiem. Ja som tie výstrely počula ale nevedela som, že to strieľali na ňu,“ napísala jej matka na sociálnej sieti.  Po mladej mamičke tak zostali tri malé detičky. 

Zostali po nej tri krásne detičky.
Zostali po nej tri krásne detičky.
Zdroj: Facebook

Ďalšie foto nájdete v galérii článku

"Žiadny rodič ani súrodenec by nemal pochovávať svoje dieťa, či mladšiu sestru. 13. februára som sa musela vysporiadať s najťašou správou a to, že moja sestra sa už nikdy neprebudí,“ napísala na webovú stránku Gofundme jej sestra.

Z vraždami v kanadskom meste Toronto za bieleho dňa sa v poslednom čase akoby roztrhlo vrece. Od minulého roku je to už deviata vražda, ktorá sa v meste odohrala. Miestni obyvatelia sú preto zhrození a začínajú žiť v strachu o svoj život. 

Viac na Pluska.sk: