Polícia sa aktuálne zaoberá vyšetrovaním naozaj vážneho prípadu. Na internete sa objavila akási fanatická armáda s názvom „Megulátori“, za ktorou stoja zrejme pojašení fanúšikovia Meghan Markle. Tí sa ju snažia akoby očistiť od všetkých jej prešľapov za každú cenu.

Azda najviac si to odniesla právnička Meghaninej sestry Samanthy, 41-ročná Cristina Cain. Tej najprv napadli bankové účty a určitú sumu peňazí jej dokonca zablokovali. Všetko sa to začalo príchodom Meghaninej sestry do Veľkej Británie. Samantha sa chcela s Meghan stretnúť a porozprávať ohľadom zdravotného stavu ich otca, Thomasa Marklea. Kensingtonský palác jej však dal jasnú stopku a dvojica sa nestrela.

Právnička Cristina Cain tvrdí, že jej idú po krku sfanatizovaní fanúšikovia vojvodkyne Meghan, ktorí sa prezývajú Megulátori.
Právnička Cristina Cain tvrdí, že jej idú po krku sfanatizovaní fanúšikovia vojvodkyne Meghan, ktorí sa prezývajú Megulátori.
Zdroj: The Sun online

Neskôr však začali vyhrážky zo strany „Meghaninej armády“ naberať na intenzite. Na Twitteri dokonca vystupujú pod vlastným hashtagom s názvom #megulators. „Zaútočia na každého, kto sa snaží akýmkoľvek spôsobom očierniť Meghan. Myslia si, že sú jej telesní strážcovia,“ vysvetľuje pre britský denník The Sun.

Cristine a jej sestra dokonca vymazali aj ich účty na sociálnej sieti Twitter. 

Vymazané účty na sociálnej sieti.
Vymazané účty na sociálnej sieti.
Zdroj: Twitter

Právničke Cristine sa mali dokonca dostať do počítača a rozposlať falošné správy rôznym ľuďom. Keď to začalo zachádzať do extrémov, obrátila sa na políciu, ktorej predložila všetky dôkazy. Vrcholom všetkého bolo, keď sa jej armáda začala vyhrážať smrťou. A nie len jej.

Kruté vyhrážky sa objavili aj na adresu Samanthy. „Samatha nie je nič iné, iba prenasledovateľka. Keď sa už nedokážeš hýbať, prečo rovno neumrieš?“ Napísali tvrdý odkaz Meghaninej sestre, ktorá je pripútaná na invalidný vozík. Rovnaký spôsob, akým sa dvojici nabúrali do počítačov, mali použiť aj Rusi, keď sa snažili ovplyvniť americké voľby.

Samantha Markle (53) sa rozhodla prekvapiť svoju sestru Meghan.
Samantha Markle (53) sa rozhodla prekvapiť svoju sestru Meghan.
Zdroj: Twitter

Armáda sa začala neskôr vyhrážať aj sestre právničky Cristiny a preto sa rozhodla, že Samanthu kvôli svojej bezpečnosti viac zastupovať nebude. „Mám pocit, že nás neustále sledujú. Žijeme v Amerike a keď bude potrebné, na svoju ochranu si kúpime legálne zbraň,“ povedala pre denník Cristina. Prípad už bol posunutý aj pracovníkom FBI.

Prečítajte si tiež:

Ste aj vy takým fanúšikom Meghan Markle? Napíšte nám váš názor do komentára...