Američan Steve Barone šokoval verejnosť svojimi fotografiami. Podarilo sa mu zachytiť záhadné blikanie svetiel nad oblasťou v Nevade, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti Las Vegas. Pomocou nočného videnia fotoaparátu, vytvoril muž skutočne pozoruhodné zábery.

Hneď po ich uverejnení rozpútal diskusie, ktoré mali viesť k odhaleniu toho, o čo vlastne ide. Odvážny Američan je presvedčený, že sa mu podarilo zachytiť kozmickú loď. "Bol som nadšený, keď som videl ako UFO rozsvietilo oblohu," povedal Steve.

Záhadný objav v Egypte: Fanúšikovia UFO sú vo vytržení!

"Som veľmi rád, že som bol trpezlivý a počkal som, lebo hneď potom sa rozsvietili ďalšie a ďalšie svetlá. Toto je skutočne ohromujúce, najprv som totiž nevidel nič, ale napokon sa to rozpútalo. Bola to veľkolepá šou," dodal hrdý Američan Steve.

Jeho nadšenie bolo také veľké, že dokonca čakal aj niekoľko hodín, pokiaľ niečo neuvidí. V súvislosti s touto témou sa objavili aj iné konšpirácie. Miesto, kde svetlá zaznamenal, je totiž slávnym vojenským priestorom Area 51. Práve tu mal v minulom storočí stroskotať lietajúci tanier s mimozemšťanmi.
"Je to lokalita, ktorá je ideálna pre mimozemšťanov, prostredníctvom svetiel komunikujú s cudzími civilizáciami," vyjadril sa jeden z nadšencov UFO. Jednoznačné vysvetlenie, o čo skutočne išlo, zatiaľ nie je známe.