Dvom synom vo veku 15 a 17 rokov napísali, že im prajú veľa šťastia v ďalšom živote a následne odišli. Keď chlapci odkaz našli, ihneď kontaktovali príbuzných a obrátili sa na políciu. Vyšetrovateľom sa podarilo zistiť, že dvojica sa zrejme skrýva niekde v horách. Bolo to skutočne tak.

Dvojicu najprv 22.5. videla jedna turistka, ktorý tvrdila, že ich stretla v údolí Tatranskej Javoriny. Ani tam sa ale polícii párik vypátrať nepodarilo. Celý prípad sa však začína zamotávať. Podľa najnovších informácii sa Aneta (44) a Adam (49) nachádzajú na Slovensku.

Objaviť sa údajne mali v penzióne v Ždiari na slovenskej strane Tatier. Potvrdil to sám majiteľ chaty, v ktorej prespali. Ten si od nich ráno pýtal doklady, aby si ich mohol ako zákazníkov zaznamenať. Povedali mu, že sú hladní a preto si musia odskočiť do obchodu. Viac sa už neukázali.

Podľa posledných dohadov mali manželia nasadnúť v Ždiari na autobus smer Poprad, no oficiálne to potvrdené nie je.

Nie je však vylúčené, že sa mohli dopustiť trestného činu, keď nechali bez starostlivosti oboch synov, píše onet.pl. Za to v Poľsku hrozí až tri roky odňatia slobody.

Ak ste Anetu (44) a Adama (49) videli, volajte číslo 47 72 392 50 alebo 47 72 392 52. Nahlásiť ich tiež môžete na tiesňovej linke 112.

Prečítajte si tiež: