Je dôležité zdôrazniť, že hinduistický horoskop zahŕňa viac faktorov, nielen znamenie zverokruhu. V horoskope sú tiež dôležité planéty, domy a nakoniec celková interpretácia horoskopu, ktorá zahŕňa aj rôzne aspekty ako je karma, dharma a osud. Každý horoskop sa vypracováva individuálne a je jedinečný pre každého človeka.

O koľkej ste sa narodili?

Ráno: Tento čas má vplyv na vašu charakteristiku a osobnosť. Ste ambiciózny, energický a ste otvorený novým výzvam či ochotní klásť si vysoké ciele. Tiež ste veľmi spoločenský typ a radi stretávate nových ľudí.

Doobeda: Spája sa s vami veľká trpezlivosť, dobré organizačné schopnosti. Ste pracovitý, ochotný klásť si vysoké ciele. Máte tendenciu byť nezávislými a máte vyvinutý silný zmysel pre spravodlivosť.

Na poludnie: Osoby narodené okolo poludnia sú veľmi komunikatívne, majú vodcovské schopnosti. Môžu byť kreatívne, majú radi nové skúsenosti a tiež tendenciu byť zodpovedné a lojálne.

Poobede: Osoby narodené poobede sú kreatívne, zanietené pre umenie a majú slabosť pre kultúru. Majú vyvinutú intuíciu a veľmi silné duchovné cítenie.

Večer: Spája sa s vami veľká šarmantnosť a silné sociálne schopnosti. Môžete byť kreatívny a máte radi nové výzvy. Romantika a oddanosť, to je vaše.

V noci: Osoby narodené v noci sú veľmi intuitívne, majú silné duchovné cítenie. Sú tiež veľmi citlivé a dokážu súcitiť. Spája sa s nimi veľká trpezlivosť a schopnosť riešiť problémy.

Čo o vás prezradí dátum narodenia v hinduistickom horoskope? Čítajte na ďalšej strane!