Prezidentka sa v nedeľu večer stretla so svetoznámym hudobníkom Stingom. Ten mal na Slovensku už piaty koncert, tentokrát na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. 67-ročná nestarnúca hviezda hudobnej scény vypredala štadión. No nie každý mal tú česť sa s ním odfotiť a prehodiť pár slov. Čaputová je ale prezidentkou a aj pre Stinga bola česť stretnúť sa s hlavou štátu.

Po stretnutí sa Čaputová na sociálnej sieti pochválila, o čom sa so Stingom rozprávali: "Bolo pre mňa veľkým zážitkom stretnúť sa so Stingom osobne. Okrem toho, že som jeho fanynkou, podporujem aj jeho aktivity v ochrane dažďových pralesov. Aj to bolo jednou z tém nášho spoločného rozhovoru pred jeho koncertom v Bratislave."

Prezidentkyn hovorca Martin Strižinec prezradil, že veľa času na rozhovor nebolo: „Stretnutie pani prezidentky so Stingom trvalo asi 10 minút a odohralo sa na chodbe štadiónu pred šatňami.“ Strižinec podotkol, že hlavnou ich témou bolo životné prostredie: „Rozprávali na najmä o témach súvisiacich s ekológiou.“ Čaputová tak nezostala nič dlžná svojej povesti ani vo voľnom čase, teda prezidentky, ktorej jednou z priorít je práve životné prostredie.