Poslankyňa za Smer-SD Jana Vaľová patrí k tým političkám, ktoré rozhodne vedia, ako zaujať. V prípade známej exprimátorky Humenného sú to hneď dve veci. Pozornosť sa jej už roky darí pútať svojimi vystúpeniami v pléne parlamentu či pomerne ráznou kritikou svojich politických oponentov. „Nerozumiem, prečo koalícia v takom ťažkom období, keď treba pomáhať ekonomicky nášmu obyvateľstvu, nastoľuje témy, ako je zníženie trestov za užívanie drog, sociálne zabezpečenie pre prostitútky a teraz surogácia – kúpa dieťaťa a náhradnej matky,“ uviedla nedávno po tom, čo nezaradená poslankyňa Romana Tabák otvorila pomerne kontroverznú tému surogačného materstva.

Pochváliť sa bujným poprsím? S tým nemala Vaľová problém nikdy.
Zdroj: archív J.V.

Docieliť, aby sa o Vaľovej hovorilo však politička dokáže aj omnoho jednoduchším spôsobom. Smeráčka pred dvomi dňami oslavovala svoje 57. narodeniny. To jej však aboslútne nebráni v tom, aby jej šatník obsahoval extravagantné a odvážne kúsky, v ktorých vyniknú predovšetkým političkine veľké prsia. Hlboký výstrih nosí v ostatnom čase čoraz častejšie, o čom svedčia aj fotografie zverejnené na sociálnej sieti. Napríklad tie z Benátok, kde spoločne s ďalšími priateľkami vystavovala svoje obrazy. Pri pohľade na Vaľovú a jej obrovský výstrih však obrazy budú to posledné, na čo sa budete sústrediť. Presvedčte sa o tom sami...

ODVÁŽNE FOTKY JANY VAĽOVEJ A JEJ BUJNÉHO POPRSIA, ALE AJ ĎALŠÍCH POLITIČIEK, KTORÉ V LETNÝCH MESIACOCH VIAC ODHADZUJÚ ZÁBRANY, NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII. 

Prečítajte si aj: