"..tak ako ...??" Napísala smeráčka Renáta Zmajkovičová k veľavýznamnému videu. V ňom odkazuje na snem Smeru, ktorý sa má konať už o pár dní v Martine. Napriek počiatočným úvahám, nakoniec vedeniu Smeru prezradilo, že sa na ňom preberú aj personálne zmeny. Na pretrase je práve Zmajkovičová. Žeby chcela svojím príspevkom niečo naznačiť?

Sulík sa obul do Fica. Ten mu úder vrátil poriadne tvrdo!

"O necelé dva týždne máme snem strany, na ktorom budeme bilancovať. Bilancovať aj krajské voľby, politickú prácu jednotlivých podpredsedov, generálneho manažéra, a samozrejme, aj prácu poslancov Národnej Rady," začala rozvážne krajská predsedníčka Smeru.

Zahanbená Kiššová. Sused sa na nej dobre pobavil!

Po župných voľbách, ktoré pre smerákov nedopadli najlepšie, sa začalo rozoberať, kde nastali chyby. Okrem prekvapujúcej prehry Richarda Rašiho v Košiciach, zarezonovalo aj víťazstvo Jozefa Viskupiča v Trnave, ktorý vystriedal koaličného kandidáta Tibora Mikuša. V Trnave šéfuje Smeru Zmajkovičová. V malom Ríme, ako sa niekedy nazýva, mal teda Smer doteraz silné postavenie. V médiách prebehlo niekoľko diskusií o tom, že medzi tými, ktorých čaká "stranícky postih", bude aj ona.

Kiska si v Mexiku užíva. Tequila pred obedom!

Samotná Zmajkovičová to však tak nevidí! "A tak ako hovorí náš predseda, že médiá ustavične podsúvajú , že za všetko môže on, tak zdá sa, že ma priradili k nemu a za všetko môžem ja. Bodaj by všetci muži v našej strane boli ako on a všetky ženy ako ja," vyhlásila presvedčene.