Hrozí Procházkovi po vyhorení v politike rovnaký osud aj v manželstve? Ešte počas prezidentských volieb sa javil pár Radoslav Procházka s manželkou Katarínou (31) takpovediac dokonale. V kuloároch sa však už v tom čase šepkalo, že to nie je úplne tak. Stupňovať napätie mali aj Procházkove neúspechy.>> EXKLUZÍVNE Manželstvo v troskách? Žena bývalého lídra Siete Radoslava Procházku prehovorila! <<Čoraz častejšie sa v súvislosti s Procházkovcami začalo skloňovať slovo rozvod. O ten mala nakoniec požiadať samotná Katarína. Tá problémy v manželstve pred pár dňami sama priznala. „Boli aj veľmi ťažké obdobia, ťažké debaty a ťažké rozhodnutia,“ povedala pre PLUS 7 DNÍ Katarína Procházková.

Zlyhal aj ako manžel? Procházkova manželka priznala problémy: Otvorene o tom, čo bude ďalej!

Katarína Procházková otvorene prehovorila o kríze.

Foto: Norbert Grosz

„Udržať akékoľvek manželstvo je náročná práca a politické prostredie nie je práve plné lojálnych priateľov,“ prezrádza. Údajné reči o tom, že v minulosti podala žiadosť o rozvod, však odmieta. „Nepodala som žiadosť. Môžete si to pokojne overiť,“ hovorí právnička, ktorú v minulosti učil aj jej terajší manžel. Otázky na súkromie ju nijako nerozhodili.

„Ak mám byť úprimná, posledný rok patril v našom manželstve k tým dobrým obdobiam. Reči o rozvode sú úplne mimo,“ odkázala. To, že by jej manžel mohol skončiť v zahraničí, jej vrásky na čele nerobí. Je pripravená zbaliť kufre sebe a ich dvom deťom a zamieriť spoločne s Procházkom do Luxemburgu.

Zlyhal aj ako manžel? Procházkova manželka priznala problémy: Otvorene o tom, čo bude ďalej!

VIac nájdete v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ