Prezident Andrej Kiska si na celú situáciu spomína inak, ako ju prezentoval premiér Robert Fico. „Žiaľ, s pánom premiérom sa mi opakovane stáva, že sa z médií dozviem veci, ktoré medzi nami údajne odzneli a ktoré som údajne povedal. Včera opäť raz zverejnil veľmi čudnú verziu jedného nášho stretnutia v hoteli Bôrik,“ reaguje Kiska.

Po drsných obvineniach Fico šokuje: Čo mu povedal Kiska o problémoch s daniarmi?

Slová Roberta Fica označil za lož. „Premiér klame. Je to absolútna lož. Môžem len potvrdiť dnešné slová generálneho prokurátora, že nikdy som nič pre žiadnu moju spoločnosť u orgánov činných v trestnom konaní nevybavoval,“ trvá na svojom.

Podľa Kisku Fico vynechal vo svojom rozprávaní dôležitú časť. „S premiérom som sa o danej veci rozprával ešte raz, a to, keď sa diskreditačná kampaň už rozbehla. Presne 15. septembra tohto roka, keď som mu bol zablahoželať k narodeninám - som predsedovi vlády osobne povedal, že mám informácie, podľa ktorých už začiatkom auguste o mne rozprával na úrade vlády ako o daňovom podvodníkovi. A že to všetci ešte len uvidia. Vtedy to poprel. S tým, že sú to výmysly. Že nič také nikdy nepovedal,“ prezradila hlava štátu.

Prezident Kiska lieta v problémoch. Jeho firma krátila dane, riešila ho polícia!

Zopakoval taktiež svoje včerajšie vyjadrenie, že ak mal doteraz podozrenie, že v prípade úniku informácií ide o zneužitie štátnej moci, po včerajšku o tom vôbec nepochybuje.