Juraj Rizman, partner Zuzany Čaputovej, pridal na svoju sociálnu sieť fotografiu prezidentky, na ktorej kládla vence k Pamätníku oslobodenia Bratislavy. Môžeme len hádať, či Rizman narážal na prezidentkine diplomatické vystupovanie v každej situácii, alebo písal o očiach, ktoré sa jej očividne smejú.

Rizman odišiel z paláca pre vzťah s prezidentkou a zamieril si to do Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) k Jurajovi Šeligovi, kde pôsobil takmer rok. Dôvodom odchodu od prezidentky bol ich spoločný vzťah, ktorý prestal mať len pracovný rozmer. Aby nedochádzalo ku konfliktu záujmov, rozhodol sa službu opustiť.

Tento mesiac pridal na svoju sociálnu sieť rozlúčkový status s fotkou so Šeligom. „Dnešok je môj posledný deň vo funkcii poradcu podpredsedu NR SR Juraja Šeligu. Robiť pre kamaráta a zároveň podpredsedu parlamentu bola pre mňa česť a dvojnásobný záväzok - nesklamať priateľa a zároveň nezlyhať v službe štátu a jednému z ústavných činiteľov," napísal.

VYZNANIE RIZMANA NÁJDETE V GALÉRII >>>>

Pripomenul, že jeho hlavným cieľom a cieľom politiky vo všeobecnosti by mali byť slušnosť a demokratické hodnoty. Podľa našich informácií však poradcovi u Juraja Šeligu odzvonilo a za jeho odchodom sa majú skrývať viacerí poslanci klubu OĽaNO a ich neúctivé správanie k hlave štátu.