Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Kozorožec

22.12. - 20.01.

LÁSKA: Máte chuť sa hádať s celým svetom, a pretože je partner/partnerka najbližšie, hádajte, ako to bude končiť? Podobné radovánky vás čakajú v práci a aj v širšej rodine. Snažte sa, aby ste si neznepriatelili celý svet.
PENIAZE: Problémy v zamestnaní nedajú na seba dlho čakať – len nie je jasné, či bude vaša nálada ich príčinou, alebo následkom. Ak sa púšťate na neistý ľad podnikateľských aktivít, nezanedbajte žiadne predpisy. Úrady, ktoré vám inokedy vychádzajú v ústrety, by vám teraz mohli spôsobiť straty.
ZDRAVIE: Október môže byť mesiacom zlých správ. Nemali by ste zanedbať všetky preventívne prehliadky. Okrem zdravotného rizika si dajte pozor aj na nehody a niektorým z vás dokonca hrozí aj násilie! Pozor na tmavé uličky a domáce hádky!
SMER: Hoci si počas roka vytrpíte svoje, tieto mesiace by mali byť príjemné. Na prelome roka však môže niektorých z vás čakať zlomová udalosť – od rozchodu a rozvodu až po dramatické situácie ako v detektívnom románe. Strážte si blízkych a peniaze.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Vodnár

21.01. - 19.02.

LÁSKA: Hoci jeseň sa začína pomaly a pokojne, pripravte sa na poriadne rodeo. Život naberie obrátky síce až začiatkom decembra, ale zato tá jazda bude stáť za to. Každá príležitosť môže byť tou pravou, aby ste stretli lásku svojich snov, ak ju hľadáte, alebo oživili dlhodobý vzťah.
PENIAZE: V práci sa preberiete tiež takmer päť minút pred dvanástou, zato však stihnete viac než všetci ostatní. Navyše sa vaša práca bude vyznačovať dokonalosťou, aká sa len tak nevidí. Síce si možno dáte na čas, ale výsledky budú hovoriť za vás.
ZDRAVIE: Prvé tri mesiace sa mnohí z vás nebudú cítiť vo svojej koži. Pravdepodobne vás dostane jesenná únava alebo sa budete tak venovať erotickým hrám, že na ostatné vám už neostane ani štipka energie. December všetko zmení a zdravie sa spamätá.
SMER: I keď si potrebujete najprv oddýchnuť, majte na pamäti, že niektoré príležitosti tohto obdobia sa nebudú opakovať a nenechávajte si skutočne všetko na poslednú chvíľku. A nebojte sa pomôcť priateľovi/priateľke.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Ryby

20.02. - 20.03.

LÁSKA: V októbri budete mať veľkú chuť vybaviť si niektoré nedorozumenia s partnerom/partnerkou, ale asi by ste mali brzdiť. Hneď nasledujúci mesiac prinesie záplavu romantiky a o tú by ste sa dramatickými scénami pripravili...
PENIAZE: Budete úspešní vo svojej profesii. S pocitom dobre vykonanej práce prídu aj ocenenia a vaša dušička sa konečne dočká svojej odmeny, nervózneho nadriadeného v decembri nechajte trochu podusiť vo vlastnej šťave... Netuší, že ste geniálni.
ZDRAVIE: S fyzickým zdravím veľa problémov nebude, horšie je to s psychikou. Ak ste náchylní na depresie, budete sa musieť držať medzi priateľmi, inak vás môže poznámka niektorého závistlivca pripraviť o nadšenie. Nezahrávajte sa s krvným obehom a poctivo dodržiavajte odporúčania lekárov.
SMER: Posledné mesiace tohto roka sa ponesú v rovnakom duchu ako predchádzajúce. I keď vás čakajú dramatické udalosti, celkovo to bude úžasné obdobie. Priblížite sa na dosah najsmelších cieľov.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Baran

21.03. - 20.04.

LÁSKA: Ak hľadáte lásku, niet krajšieho času, skôr narodení Barani však zvyknú riskovať – flirty a nové začiatky viete pokaziť miernym cynizmom a prílišnou úprimnosťou. Až do konca roka sa budete skvelo baviť – veru aj na účet iných – a vašu cestu budú lemovať zlomené srdcia obetí...
PENIAZE: Po lete sú vaše fondy dosť obmedzené – po blahobyte ani nezatúžite. Zato vám pohnú žlčou zmeny v zamestnaní a pracovné problémy. Našťastie už začiatkom novembra budete vedieť, odkiaľ vietor fúka a ako správni dobrodruhovia sa budete vedieť prispôsobiť.
ZDRAVIE: Najprv budete trochu smútiť za letom, ale skúste sa udržiavať vo forme. Každý rok si počas dovolenky vypestujete skvelú kondíciu a potom ju dosť rýchlo stratíte. Tento rok môže byťs pevnou vôľou iný.
SMER: Či už chcete začať odznova a nájsť si partnera/partnerku, dokončiť štúdium alebo sa pustiť do podnikateľského projektu, všetky dvere budete mať otvorené. Vyhýbajte sa simulantom a skrachovancom zminulosti.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Býk

21.04. - 20.05.

LÁSKA: Okolo splnu 12. septembra stretnete ľudí, ktorí môžu zmeniť váš život! Stanú sa vašimi najlepšími priateľmi alebo životnými partnermi/partnerkami a budete s nimi šťastní až do smrti. Menšie komplikácie môžu vzniknúť, ak si Amor omylom zacieli do zadaného Býka.
PENIAZE: Najprv sa všetko radikálne zmení k lepšiemu, no aj na to sa dá po čase zvyknúť a v novembri vás už zasa rozladia maličkosti. Na sviatky koncom roka bude vaša finančná situácia taká skvelá, že si budete môcť dopriať dávno vysnívané darčeky.
ZDRAVIE: Okrem konca októbra bude toto obdobie plné pozitívnych pocitov. Máte veľké predsavzatia a bude sa vám dariť dodržiavať zdravší životný štýl. Na zimu by ste nemali vymýšľať nič radikálne ako detoxikáciu organizmu alebo nefajčiarsky štvrťrok.
SMER: Po veľkých zmenách sa síce nedokážete rýchlo prispôsobiť, ale vedenie rýchlo odhalí vaše skvelé schopnosti alebo sa presadíte v novom odbore. Od jesene bude vo vašom živote hrať dôležitú úlohu láska.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Blíženci

21.05. - 21.06.

LÁSKA: Nezhody s partnerom/partnerkou môžu prameniť hlboko v minulosti. Po skvelom lete ste odvážnejší, a tak si občas neodpustíte zbytočné podpichovanie... Našťastie sa všetko vysvetlí už v októbri a do Vianoc by ste sa k sebe mali správať ako hrdličky.
PENIAZE: Riskovať výhru v lotérii by už nebolo najmúdrejšie, no nemusíte sa obávať nedostatku. Pozor na straty peňaženky a platobných kariet! Blíženci nespokojní v zamestnaní by mali využiť októbrový spln a poobzerať sa po niečom lepšom.
ZDRAVIE: Budete sa cítiť vynikajúco a tento rok by vás nemali tak skoro prepadnúť ani vaše depresívne jesenné a predvianočné nálady. Ak chcete ostať vo forme, mali by ste byť stále v pohybe. Len nestagnujte doma za pecou. A pozor na veľké upratovanie – mohla by vás ohroziť nehoda.
SMER: Skúste konečne nechať hovoriť svoju intuíciu a fantáziu. Rozum vás bude odrádzať od niektorých riskantných aktivít – a práve tie vám prinesú najväčší osoh! Skúste znovu zažiť pocit dobrodružstva.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Rak

22.06. - 22.07.

LÁSKA: Nezačínate nijako skvelo. Po lete ste vyčerpaní a sústredíte sa na seba a svoje nálady, partner/partnerka sa budú musieť o seba postarať. Našťastie už v októbri sa väčšina z vás preberie z mrzutosti a vynasnaží vrátiť do vzťahu pohodu a erotické napätie.
PENIAZE: September môže spôsobiť straty, hrozí krádež, nepremyslená investícia a hneď nato – začiatkom októbra – sa zasa môžu stať neznesiteľnými pomery v zamestnaní. Nedáte sa však zatlačiť do kúta. Väčšina z vás sa dokáže postaviť všetkým problémom čelom.
ZDRAVIE: Stres, zlá nálada, zdravotné ťažkosti – to všetko si môžete spôsobiť, ak budete neopatrní. Priveľa dymu z cigariet alebo priveľa námahy a vaše zdanlivo neotrasiteľné zdravie s vami poriadne zamáva. Šetrite sa a neberte na ľahkú váhu varovanie lekárov a nebojte sa diét.
SMER: Nevyhnete sa prekážkam, nepríjemnostiam, Jupiter v znamení Barana vám prinesie problémy a ostatné planéty sa správajú skôr ľahostajne. Berte to ako výzvu.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Lev

23.07. - 23.08.

LÁSKA: Očakávajte návrat niekoho z minulosti – nebude to však nič negatívne. Môžete sa vydať do spoločnosti, budete iskriť humorom a nezadaný Lev si môže nájsť niekoho vynikajúceho. Zadaní sa zasa nemusia tak veľmi obávať žiarlivosti svojich polovičiek...
PENIAZE: Vcelku by mali vaše profesionálne aktivity prebiehať skôr pokojne, bez búrlivých zvratov a zmien. Porozumenie s kolegami môže pomôcť pri ďalšom postupe. Len v novembrových dňoch by ste sa mali vyhnúť hlupákovi na vedúcom poste.
ZDRAVIE: Začiatkom obdobia sa asi nebudete cítiť veľmi dobre. Zbierajte energiu, odpočívajte a strážte si zdravie – už v októbri môžete zažiariť na odloženej dovolenke... Celý čas si pestujte pohodu a nenúťte sa k mimoriadnym výkonom, potrebujete pokoj.
SMER: Niektorí z vás urobia tú chybu, že si naberú viac povinností, než môžu zvládnuť. Keď sa začnú vaše plány sypať, nemusíte sa hneď stiahnuť. S trochou dôvtipu a ochotou využiť riziko sa môže všeličo zachrániť. Len musíte zachovať chladnú hlavu.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Panna

24.08. - 23.09.

LÁSKA: Budete silnejší, dominantný, no nie všetci z toho budú mať radosť. Mali by ste partnerovi/partnerke ponechať dosť priestoru a zároveň dať viac najavo, ako si ich vážite a ako ich milujete, ináč vám utečú.
PENIAZE: Potrebujete svoje istoty a zmeny v zamestnaní či dokonca nepríjemnosti, ktoré prinesie koniec novembra, by ste si radšej ušetrili. A nekončia sa ani okolo sviatkov! Pripravte sa na prekvapenia, ktoré vám nebudú po chuti, ale ktoré prekonáte.
ZDRAVIE: Energie a chuti všetkým dokázať svoje sily máte na rozdávanie – žiaľ, nie vždy ju nasmerujete správne. Nasilu ťažko dosiahnete svoje a to vás môže vyčerpávať. Vážnejšie choroby by sa vám mali vyhýbať, a to aj v chladných mesiacoch, len okolo sviatkov pozor na melanchóliu.
SMER: Starých problémov sa nezbavíte tak ľahko, ako ste si mysleli. Na všetkom – profesionálnom postavení, dobrom vzťahu k deťom, ale aj na láske – treba pracovať postupne. Máte šťastie, že vám nechýba vytrvalosť a viete byť aj vynachádzaví.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Váhy

24.09. - 23.10.

LÁSKA: Spory vo vzťahoch gradujú. Láska predsa vyzerá ináč! Osamelé Váhy márne hľadajú čarovného princa/ princeznú, zadaní budú zápasiť s príslovečným „stokrát nič, ktoré umorilo osla“. Potrebujete okolo seba pozitívnu energiu a partner/partnerka majú, zdá sa, iný názor.
PENIAZE: Budete musieť využiť zásoby šarmu a psychologické postrehy, inak nepôjde hladko nič ani v zamestnaní, ani v podnikaní. Možno by ste mali menej myslieť na zisk a viac na dlhodobý úspech... V novembri môžete stretnúť významného sponzora, tak majte oči na stopkách. Až december konečne prinesie finančnú pohodu.
ZDRAVIE: Kým ostatní oslňujú letnými náladami, vám sa nebude chcieť do ničoho púšťať. Únavy sa nezbavíte tak, že budete predstierať, že nie je. Nevyhnete sa asi ani záchvatu jesenných depresií a až obdobie Vianoc vám trochu dvihne náladu.
SMER: Ak ste mali pocit, že doteraz vám život veľa nedoprial a namiesto úspechov ste mali iba kopu práce, teraz by sa mala situácia zlepšiť.

Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Škorpión

24.10. - 22.11.
LÁSKA: Doteraz vás ovládali nie najrozumnejšie vášne a nápady, no v najbližších dňoch pochopíte, čo pre vás znamená stály partner. Nové medové týždne sa u vás odohrajú, najmä ak ste si získali srdce Kozorožca, Raka alebo Panny.
PENIAZE: Je čas vyriešiť všetky problémy a ak je doterajšie zamestnanie nevyhovujúce, neváhajte už ani chvíľu. S vašimi schopnosťami sa nezamestnanosti nemusíte báť. Ak sa do toho začiatkom septembra poriadne opriete, pod stromček si už budete môcť nadeliť pohodu v práci.
ZDRAVIE: Budete ako gejzír dobrej nálady a ešte lepších nápadov. Niektorí z vás doslova ťahajú ostatných za sebou a i keď je to vyčerpávajúce, zdá sa, že máte záhadné zdroje energie... Len v novembri na vás možno padne tieseň.
SMER: Niektorí z vás stihli vyriešiť problémy v prvej polovici roka. Ak ste s niektorými z nich nemohli pohnúť, venujte im začiatok jesene a ak použijete svoje nadanie, do konca roka sa nebudete musieť báť budúcnosti.
Veľký horoskop pre rok 2011 - III časť (september - december)

Strelec

23.11. - 21.12.

LÁSKA: Budete citovo trpieť. Niektorí Strelci sa doteraz venovali iba sami sebe, a tak ostanú po zásluhe trochu opustení, iní zasa zažijú pocit odcudzenia, skrátka, katastrofa na spadnutie. V dlhoročnom vzťahu buďte opatrní ako v obchode s krištáľom.
PENIAZE: Váš profesionálny život bude plný nepríjemností. Namiesto toho, aby ste si robili svoju prácu, sa na vás zosypú povinnosti iných, služobné cesty budú prehliadkou strateného času a kolegovia budú sabotovať vaše návrhy. Takto to vydrží až do decembrového splnu Mesiaca.
ZDRAVIE: Skúste sa udržiavať v letnej forme športom a upravte aj stravovací režim. Máte možnosť zhodiť nechcené kilá a nebojte sa priviesť na správnu cestu aj svojich milovaných. Zdravie vás nezradí!
SMER: Nemôžete čakať žiadnu idylu. Osud si pre vás pripravil dosť skúšok a niektoré budú patriť k vysloveným „podpásovkám“. Napriek tomu však budete pripravení nepríjemnosti včas odraziť a spravodlivo uznáte, ak si niektoré „lahôdky“ zaslúžite.