Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Kozorožec

22.12. - 20.01.

LÁSKA: V druhej polovici mája je najvhodnejší čas, aby ste sa udobrili s rozhádanou milovanou osobou. Nezadaní, no i nešťastní Kozorožci stretnú v júni niekoho, kto môže zmeniť ich život. Priateľstvo či malý flirt môžu prerásť do pevného zväzku.
PENIAZE: V máji by ste mali uzatvárať dôležité dohody, vydaria sa aj rokovania na úradoch alebo súdne spory. No koncom júna by ste mali začať byť opatrní – vašim rozhodnutiam bude chýbať zmysel, prudká povaha vás môže postaviť do nevýhodnej situácie.
ZDRAVIE: Máte sklon preceňovať svoje sily a, naopak, hľadať choroby tam, kde nie sú. Preto sa kroťte pri ťažšej manuálnej práci a zároveň sa vyhýbajte rôznym lekárskym časopisom a knihám.
SMER: Už v jarných mesiacoch sa môže vaším životom prehnať niečo, čo za sebou zanechá spúšť. Ak ste sa tomu vyhli, určite ešte nemáte vyhrané. Buďte v strehu, starajte sa o seba, milované osoby a zverený majetok a predpokladajte zmeny, ktoré vám nebudú po chuti.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Vodnár

21.01. - 19.02.

LÁSKA: Pre vás sa začína obdobie, v ktorom sa budete musieť držať, aby ste aj milovaných blízkych nepohrýzli. Našťastie vás tieto záchvaty prejdú a v júni si už môžete užívať romantiku a erotiku. Nepotrvá to však dlho a zasa vás chytí kritická nálada.
PENIAZE: V zamestnaní nebudete najšťastnejší. Je prirodzené, že ak vám idú na nervy blízki, všeteční kolegovia a šéf vás budú hnevať oveľa viac. Naučte sa ovládať alebo sa snažte vyberať si úlohy, pri ktorých nemusíte spolupracovať s hlupákmi. Okolo 1. júna môžete dočasne vyhlásiť pokoj zbraní.
ZDRAVIE: Ani zo zdravotnej stránky vás nečaká vydarené obdobie. Príjemnejšie chvíle v čase júnového splnu by ste si preto mali vychutnať. Najhoršie je, že svoje pocity slabosti nemôžete ovplyvniť – pomohli by azda niektoré východné cviky a filozofické smery.
SMER: Prežívate náročné obdobie a to bude vyžadovať všetky vaše sily. Nové možnosti si budete musieť vybojovať, a pritom budú lietať triesky. Hoci výsledok môže byť oslňujúci, okolie si popudíte proti sebe.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Ryby

20.02. - 20.03.

LÁSKA: Nemali by ste brať lásku ako samozrejmosť. Partner očakáva za svoje zbožňovanie odmenu a voľnomyšlienkárske Ryby niekedy pôsobia ľahostajne... Zadaní by si mali svojich drahých primerane rozmaznávať a vniesť do vzťahu romantiku, single Ryby sa môžu tešiť na zázračný júl.
PENIAZE: Čaká vás vynikajúce obdobie. Kým sa ostatní dajú prevalcovať láskou alebo myslia na dovolenky, vy si vybojujete svoje miesto. Je čas veľkých rozhodnutí. Môžete získať majetok, slávu, moc, obdiv.
ZDRAVIE: Máj prežijete ako krásny sen, no v júni sa pripravte na nečakané tlaky. Ak máte slabšie nervy alebo vás občas zradí krvný obeh, buďte opatrní. Potrebujete byť v poriadku, aby ste mohli uchopiť život do svojich rúk. Začiatkom augusta by ste mali zmeniť prostredie a oddýchnuť si.
SMER: Čakajú vás príjemné prekvapenia a úspechy. Konečne vás ocenia nielen profesionálne kruhy, ale aj rodina. Môžete roztiahnuť krídla a dosiahnuť svoje sny a smelé ciele bez obáv z budúcnosti alebo zo zlyhania.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Baran

21.03. - 20.04.

LÁSKA: Nepotrpíte si veľmi na májové tradície, ale, ako sa vraví, odriekaného chlebíka najväčší diel. Nezadaní sa zaľúbia až dojemne ľahko – a často do nesprávneho objektu, zadaní zasa pochopia hĺbku partnerových citov a ich srdce odpovie... budete si užívať šťastie, len pozor na júlovú krízu.
PENIAZE: Šťastie v láske a vo finančnej hre nechodia často ruka v ruke – a predsa sa vám podarí získať dobré postavenie v práci, rozbehnúť projekty v podnikaní či vyhrať v lotérii (najvhodnejšie dátumy sú 2. a 6. jún). Okolo 1. júla však radšej neinvestujte.
ZDRAVIE: V máji budete prekypovať pozitívnou energiou a niektorí z vás sa len ťažko zmestia do kože, ku koncu mesiaca vás však náročné úlohy vyčerpajú a jún bude pokojnejší... Začiatok júla vás zastihne so všetkými príznakmi chronických problémov Okamžite zmeňte životný štýl.
SMER: Mali by ste mať za sebou náročné zmeny a získate priestor na nové plány a vzťahy. Nešťastne zadaní Barani si nájdu nový ideál, budete mať čas vychutnávať si život.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Býk

21.04. - 20.05.

LÁSKA: Čaká vás veľká láska, no môže sa stať, že jeden z vás je zadaný a nemôže alebo nechce pretrhať putá s minulosťou. Užijete si výbuchy vášní, na perspektívu však zatiaľ radšej nemyslite. Ak ste tým neverným vy, dbajte na diskrétnosť a úroveň – hádky v stálom vzťahu by všetko zničili.
PENIAZE: Prvé tri mesiace tohto obdobia máte priazeň hviezd pri všetkých finančných transakciách. Preto mnohých z vás nepríjemne prekvapí zmena, ktorú osud chystá v auguste. Problémy v práci, nepríjemné klebety, nešťastné obchody.
ZDRAVIE: Toľko sa toho udeje, že váš organizmus nestačí reagovať. Z toho vyplývajú únavy, nábeh na infekciu, nič vás však nemôže zastaviť. V júli obnovíte svoje sily – budete ich potrebovať na zdolanie augustových ťažkostí.
SMER: Obdobie, v ktorom prežijete osudové zmeny. Budete potrebovať odvahu a možno aj pomoc. Pri správnom načasovaní a ochote riskovať by sa vám malo nakoniec dariť! Šťastnými dňami sú 4. máj, 2. júl, 4. júl, pozor si dávajte okolo 13. augusta.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Blíženci

21.05. - 21.06.

LÁSKA: Kladné medziľudské vzťahy, priateľstvo a ani láska bohvieako nepokvitnú. Ozývajú sa vám ľudia, na ktorých sa snažíte zabudnúť, a vysnívaný princ/princezná asi cestou zablúdili... Najlepšie na tom budú Blíženci v stálom vzťahu, najmä ak prestanú byť uštipační.
PENIAZE: Pracujete s nasadením. Ak si to nadriadení nevšimnú, je v júni čas požiadať o postup, lepší plat alebo sa poobzerať po perspektívnejšej práci. Neskôr už budete príliš zaujatí novými úlohami. V auguste by ste si mali dopriať prepychovú dovolenku.
ZDRAVIE: Máj môžete privítať s chrípkou – navyše sa ju pokúsite „prechodiť“ a to môže mať následky. Doprajte si dostatok oddychu a zábavy. Namiesto vlastných liečebných postupov by ste mali vyhľadať lekára!
SMER: Čakajú vás len príjemné prekvapenia, hoci skôr narodení Blíženci by sa zaobišli aj bez nich. Polepšíte sa v životospráve, nájdete si nové oblasti záujmu a – predovšetkým – môžete sa bez obáv sťahovať, meniť zamestnanie či sa vydávať, ženiť.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Rak

22.06. - 22.07.

LÁSKA: Ak túžite po láske, máj i jún vás sklamú. Budete mať pocit, že sa proti vám obrátil celý svet a budete riešiť zvady a problémy. Nezadaní stretnú niekoho zaujímavého až v druhej polovici júla – a aj to môže byť nakoniec neperspektívny vzťah!
PENIAZE: Prestrú sa pred vami nové možnosti – lepšie miesto, nový odbor alebo práca v zahraničí by vám pomohli prekonať problémy v súkromnom živote a napäté vzťahy na pracovisku. Nebojte sa dobrodružstva, aspoň vybŕdnete z nepriaznivej situácie.
ZDRAVIE: V máji sa zbavíte aj dlhodobých problémov, pocítite príval energie a mali by ste ňou rozumne hospodáriť, lebo jún a júl budú náročnejšie. Príčinou vašich ťažkostí môže byť stres, ale aj priveľa námahy, najmä ak už máte za sebou dajaký ten rôčik. Šetrite sa, v auguste viac relaxujte.
SMER: Výraznejšie zmeny by ste očakávať nemali. Ak čakáte na výsledky dedičského sporu alebo bojujete s úradmi, budete potrebovať každú podporu, aby ste sa predčasne nevzdali.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Lev

23.07. - 23.08.

LÁSKA: Akoby ste sa rozhodli, že proti sebe popudíte všetkých, ktorí vás ľúbia. Spory s deťmi a rodičmi budú zbytočné, tak ako podpichovanie partnera... Akoby ste boli nespokojní sami so sebou. V auguste sa väčšina z vás spamätá, a tak zabráni rozchodu.
PENIAZE: V máji dosiahnete viac vďaka konexiám než prácou, zato neskôr si to vynahradíte. Začiatkom júna už budete padať pod ťarchou povinností a v júli a auguste vás ešte prikvačia mimoriadne výdavky... Možno by ste mali uvážiť, čo patrí na vrchol rebríčka vašich hodnôt.
ZDRAVIE: Začiatok mája by mal byť plný pohody, neskôr problémy zasiahnu vašu náladu a kondíciu. Stres môže v júli spôsobiť, že sa objavia bolesti hlavy, srdcové problémy, nervózne výbuchy a paranoja a depresie. Koncom mesiaca by pomohla dovolenka, august potom prežijete uvoľnení.
SMER: Budete potrebovať priam drzosť, aby ste presadili svoje plány, najväčší boj vás čaká s ľudskou hlúposťou. Napriek tomu máte slušné šance na úspech.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Panna

24.08. - 23.09.

LÁSKA: Celé obdobie je charakterizované zvýšenou aktivitou. Vo vzťahu obnovíte medové týždne, no bude vás to stáť dosť úsilia, najmä v auguste. Nezadané Panny sa konečne priblížia na dosah vysnívaným snom – hľadajte blízko, váš ideál je medzi ľuďmi, ktorí vás každodenne obklopujú.
PENIAZE:
Budete plní energie, pribudnú zárobky, nové možnosti. V júni sa snažte vyhnúť sporom s nadriadenými. Kritizovaný úradník by vám mohol skomplikovať stavbu domu.
ZDRAVIE: Máj dodá energiu, a tak vám pôjde ľahko práca a ako milenci budete excelovať. No v júni môžete ľutovať, že ste sa tak prepínali, drobných zdravotných problémov sa zbavíte až koncom mesiaca. Júl a august prežijete v tej najlepšej forme. Nevyhnete sa však drobným úrazom pri práci.
SMER: Budete mať čo robiť, i keď je obdobie príjemnejšie ako v minulom roku, bude si vyžadovať veľa, veľa sebazapierania. Váš neposlušný jazyk by mohol spôsobiť kopu problémov.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Váhy

24.09. - 23.10.

LÁSKA: V máji môže rozkvitnúť nová krásna láska aj na úhore. Nezávisle od veku a predchádzajúcich sklamaní nájdete spriaznenú dušu, ak ju budete hľadať. V júni vám skríži cestu niekto nebezpečne príťažlivý, z tohto obláčika však pršať nebude, ak máte čo len štipku pudu sebazáchovy.
PENIAZE: Máte pred sebou kľúčové obdobie roka. Ak sa chystáte oživiť svoju kariéru, osud vám prihrá množstvo príležitostí. Na vašu obvyklú váhavosť neostane priestor, túžite sa predsa vyšvihnúť čo najvyššie, nie?
ZDRAVIE: Konečne ste sa zbavili niektorých chronických problémov. Zo začiatku by ste nemali plytvať energiou, najmä oslavy a rodinné záležitosti vás môžu zbytočne vyčerpávať. Postupné zlepšovanie nálady a osvieženie fyzickej kondície vám pomôžu zbaviť sa stresov a obáv.
SMER: Ak ste sa ešte nevyrovnali s minulosťou, bude vám zväzovať ruky. Našťastie väčšina z vás intuitívne rozpozná šancu. Nehazardujte so svojimi citmi a so schopnosťami a bez ujmy prežijete aj nepríjemné prekvapenia.

Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Škorpión

24.10. - 22.11.
LÁSKA: Ak vás v apríli prenasledovali podozrenia a iné nepríjemnosti, teraz sa karta obracia. Pre stáleho partnera sa stávate zasa neodolateľným, a nezhody ustúpia. Nezadaní Škoprióni sa budú kúpať vo vlnách obdivu opačného pohlavia, len v auguste by mali vyberať, komu venujú priazeň.
PENIAZE: V práci sa budete potýkať so zmenami, ktoré sa vám nehodia, ešte aj v júni sa môžete dostať do konfliktu s novým šéfom. Namiesto prehľadných úloh budete riešiť drobnosti, a tak niektorým z vás neostane iné, než poobzerať sa po novej firme.
ZDRAVIE: Niektorí z vás sa v máji položia s infekčným ochorením, iným sa ozvú staré neduhy. V druhej polovici júna by ste sa však mali týchto hendikepov zbaviť. Budete citliví na nákazy, nevyhnete sa úrazom.
SMER: Nenávidíte zmeny, na ktoré sa vopred nedá pripraviť – a presne takéto vám osud pripravil na nasledujúce obdobie. Pridať sa môžu zdravotné problémy, ale aj nesprávne rozhodnutia. Našťastie máte toľko duševných síl, že by ste z bojov mali vyjsť víťazne.
Veľký horoskop pre rok 2011 - II. časť (máj - august)

Strelec

23.11. - 21.12.

LÁSKA: Ozveny minulosti vám môže spríjemniť máj, ale ak sa pustíte do ľúbostného dobrodružstva, pripravte sa na búrlivé obdobie. Zadaní Strelci si koledujú o žiarlivé scény, nezadaní by mali poopraviť svoju veľkorysú mienku o niektorých ľuďoch. Hrozia dokonca finančné straty spojené s láskou.
PENIAZE: Trochu viac zodpovednosti by nezaškodilo. Hoci pracujete s nasadením, budete mať pocit, akoby vám každý hádzal polená pod nohy. Začiatok júna môže byť pre vás dokonca čiernym piatkom. Až august prinesie určité možnosti, ako sa dostať z debetov, dlhov a nepríjemností.
ZDRAVIE: Priskoro sa tešíte jari – nedostatočné oblečenie vás môže poslať do postele. Pozor na infekcie, úrazy, zlozvyky, pokusy o ľudovú liečbu. Konečne v auguste pochopíte, že vaše nadšenie je niekedy na úkor zdravia.
SMER: Veľa práce a slabšie výsledky – tak by sa dalo opísať nasledujúce obdobie. Výnimkou budú opatrnejší Strelci, ktorí sa dokážu vyhnúť aj podlomenému zdraviu, aj súdnym sporom.