Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Kozorožec

22.12. - 20.01.

LÁSKA: Nezadaní Kozorožci sa môžu tešiť na veľkú, ba životnú lásku, a to aj vtedy, ak sa rozhodli ostať doživotne single. Vo februári sa však začnú zapaľovať lýtka aj zadaným pánom a dámam. Nezáväzné dobrodružstvo by vám však pri prezradení mohlo zmeniť celý život – a nie práve k lepšiemu.
PENIAZE: Môžete si dovoliť riskovať, začať podnikať, nakupovať nehnuteľnosti alebo investovať s dlhodobou vyhliadkou. Budete mať šťastnú ruku aj v hre. Drobné nástrahy bravúrne prekonáte a podarí sa vám vyhrať súdny spor, vybaviť na úradoch zásadné povolenia či výnimky. Skvelé obdobie!
ZDRAVIE: Začiatok roka bude príjemný, mali by ste sa však pripraviť na zmeny, ktoré môžu zatriasť všetkými istotami. Ak máte sklon k hypochondrii, konečne si nájdete inú zábavu, než sa obávať neexistujúcich chorôb.
SMER: Využite dočasnú priazeň hviezd a pripravte sa na menej zábavné a príjemné časy. Nič neodkladajte, nevyhovárajte sa na únavu či zdravie, musíte zabrať. Výhodou je vaša tvrdohlavosť a sebaláska. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Vodnár

21.01. - 19.02.

LÁSKA: Výhodu budú mať Vodnári, ktorí sú obklopení milujúcou rodinou. V nej nájdete šťastie a budete sa vynikajúco cítiť počas nasledujúcich mesiacov. Ak žijete single a hľadáte partnera/ partnerku do nepohody, budete musieť ešte počkať.
PENIAZE: Nastáva obdobie, keď vám to v práci pôjde ako po masle. Podnikatelia sa môžu odvážiť rozšíriť podnik, zamestnaní Vodnári zasa vyraziť v ústrety slušnej kariére. Ak ste ešte nenašli svoje pravé poslanie, objaví sa možnosť, na ktorú iní čakajú roky a niekedy márne. Nebojte sa riskovať.
ZDRAVIE: Január prinesie ohrozenie infekciami a spoločenskú únavu. Mali by ste povedať zbohom kamarátom z mokrej štvrte a nasadiť zdravšie zvyky. Prílev energie vo februári pomôže prekonať všetky drobné ťažkosti a vy budete zasa dokonale fit. Bez pravidelného pohybu to však nepôjde.
SMER: Pomalé planéty vytvárajú priaznivé konštelácie, pokiaľ netúžite po závratných zážitkoch, mali by ste sa tešiť na nasledujúce dni. Život bude plynúť príjemným tempom. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Ryby

20.02. - 20.03.

LÁSKA: Vo vzťahoch by ste mali byť čo najopatrnejší. Nehrozia síce žiadne radikálne zmeny, ale ak máte žiarlivého partnera, môže medzi vami narastať napätie. Objavia sa nové priateľstvá, budete dobre vychádzať s kolegami, ale príbuzní a starí priatelia sa môžu zachovať nefér.
PENIAZE: V profesionálnej oblasti sa vám bude väčšinou dariť, najmä ak sa nebojíte zmien. Na investovanie však nemáte bunky a v najbližších mesiacoch sa to nezmení, preto by ste mali zvoliť iný spôsob zhodnocovania zárobku. Koncom marca alebo začiatkom apríla získate pochvalu.
ZDRAVIE: Nasadzujete sa až na hranice vyčerpania, preto už niektorí z vás vo februári strácajú dych. Nepodceňujte ani jarnú únavu. A nervozitu, ak sa snažíte zbaviť napríklad fajčenia. V každom prípade sa utiekajte k prírodným spôsobom liečenia, diétam.
SMER: Nadchádzajúci rok by mal byť pre vás nezabudnuteľný – hoci zatiaľ to tak nevyzerá. Musíte prekonať sami seba, no nezničiť pritom ani telo, ani ducha priveľkými nárokmi. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Baran

21.03. - 20.04.

LÁSKA: Začiatkom roka nebudú mať hviezdy veľa pochopenia pre láskyplné tokanie a vzťahovú pohodu. Miernite sa a snažte sa byť chápaví a taktní – vyslúžite si tým februárový výbuch vášní a záujmu opačného pohlavia. Dobrodružnejší z vás sa v apríli zaľúbia do nesprávneho partnera.
PENIAZE: Nech sa snažíte, ako chcete, stále máte resty v zamestnaní, a preto nemáte čas v pokoji rozhodovať o investíciách. Šťastie v hre môžete vyskúšať 9. februára, no väčšie príjmy vám asi prinesie iba tvrdá práca.
ZDRAVIE: Prvý januárový týždeň niektorí z vás prespia – buď v dôsledku osláv, alebo únavy. Neskôr budete mať pocit, že sa vám energia vracia, ale budete nemotorní, ohlásia sa drobné zdravotné problémy, dokonca aj váš nezdolný optimizmus akoby si vybral dovolenku. Našťastie nie nadlho.
SMER: V prvých mesiacoch by ste si mali urobiť v živote poriadok. Napätie k ostatným vám môže spôsobiť problémy a neuváženosť v konaní môže mať za následok pár strát, ale naučíte sa postaviť kritickým situáciám. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Býk

21.04. - 20.05.

LÁSKA: Nový rok prináša úspechy v láske. Niektorí z vás si všimnú zvýšený záujem už na novoročnej oslave. Nezadaní Býci by si mali dávať pozor na kolegov, zadaní zasa na žiarlivého partnera/partnerku. Krásny a euforický stav bude trvať až do začiatku apríla.
PENIAZE: Zima vám síce pristane, ale finančnú situáciu nevylepší. Môžete si dovoliť výhodný väčší nákup, no tam sa všetko končí. Investície a zárobky sa držia na doterajšej hladine a nádej na výhru alebo lukratívne nové možnosti zatiaľ nekynie... V apríli sa môžu vynoriť problémy aj doteraz v príjemnom zamestnaní, podnikaní.
ZDRAVIE: Na január ste si síce naplánovali preventívne prehliadky, žiaľ, nebude na ne čas a ani pomyslenie. Pri predstavách dôležitého rande sa dostáva aj kondícia a zdravie na vedľajšiu koľaj... Jar privítate vyčerpaní.
SMER: Toto obdobie bude krásne, ale náročné. Buďte pripravení na zmeny, mali by ste vedieť, že to, čo najprv vyzerá ako katastrofa, sa môže zmeniť na najväčšiu šancu vášho života. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Blíženci

21.05. - 21.06.

LÁSKA: Nič nie je lepším liekom na depresie ako láska. Nezadaní Blíženci sa môžu romanticky zaľúbiť a zadaní tiež! Budete prekypovať šarmom a nájdete si spriaznenú dušu, to však neznamená, že by ste sa hneď mali tešiť na neveru. V marci však akoby ste už vyčerpali všetky pozitívne emócie.
PENIAZE:
Finančné úspechy by mali sprevádzať predovšetkým Blížencov, ktorí sa nedali zruinovať sviatkami. Celé obdobie budete mať šťastie, objavíte skryté rezervy alebo možnosť, ako zvýšiť príjem, a pritom sa dokážete udržať na hranici minimálnych výdavkov. Pozor na aprílové výkyvy trhu!
ZDRAVIE: Koniec januára by mal priniesť úľavu chronicky chorým a starším Blížencom, ale aj neskôr narodení sa môžu tešiť na zlepšenie kondície. Vo februári by ste sa mali vybrať aspoň na krátku dovolenku, ktorá bude mať blahodarný vplyv na vaše zdravie.
SMER:
Nový rok prinesie možnosti, na ktoré ste už rezignovali. Budete však musieť v profesionálnej oblasti zvýšiť pozornosť, aby vám láska v nepravý čas nezastrela zdravý úsudok. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Rak

22.06. - 22.07.

LÁSKA: Januárový nov (4. 1.) prináša nebezpečenstvo, prehlbuje nedorozumenia a nezhody v dlhodobých partnerských vzťahoch, osamelým zahatá nesmelé možnosti. Rýchlo sa síce spamätáte, ale opakované krízy by mohli byť v apríli posledným klincom do rakvy nefunkčného spolužitia.
PENIAZE: V zamestnaní a povolaní vás čaká úspech. Vaša pracovitosť síce môže byť tŕňom v oku snaživému kolegovi, ale toho bez problémov prekonáte. Pozor na obdobie aprílového splnu (18. 4.) – strážte si peňaženku, doklady a účty a vyhýbajte sa úradom, dopravnej polícii či súdnym sporom.
ZDRAVIE: Napriek všetkým predsavzatiam budete robiť s radosťou a naplno hneď od prvých dní roka. Výsledky budú úžasné, no narastajúca únava vás donúti siahnuť po vitamínoch a silnejších prostriedkoch. Ak sa v marci nevyberiete aspoň na krátku dovolenku, v apríli vás na ňu vypíše lekár.
SMER: Ak budete trpezlivo pokračovať v doterajšej ceste, priblížite sa k cieľom na dosah ruky. Budete len potrebovať svoj obligátny nadhľad. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Lev

23.07. - 23.08.

LÁSKA: Pripravte sa na problémy. Ich príčinou môže byť občas vaše prebujnelé ego, inokedy zasa chuť partnera/ partnerky podpichovať. Až začiatkom marca nastane pohoda. Okolo devätnásteho by mali mať väčšie šťastie aj nezadaní.
PENIAZE: Hoci inokedy máte chuť január prespať, teraz si dáte záležať na kariére a výsledok na seba nedá dlho čakať. Niektorí sa dokonca môžu chytiť do pasce vorkoholizmu. Aj marec a apríl sa ponesú v duchu úspechov. Myslite na povýšenie.
ZDRAVIE: Žiadne teplé miesto za pecou! Od prvých dní nového roka by ste mali začať pracovať na svojej kondícii, samozrejme, s rozumom. Najviac vám môže vaše zdravie podlomiť priveľa lahôdok, priveľa osláv dlho do noci a lenivosť. V druhej polovici februára by na to mohlo doplatiť vaše srdce. SMER: Zbavte sa okov. Z minulosti sa s vami ťahajú haraburdy, ktoré ozaj nepotrebujete, a pretože túžite vzlietnuť za vysokými cieľmi. Neodkladajte toto upratovanie na neskôr. Pri plánovaní buďte veľkorysí. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Panna

24.08. - 23.09.

LÁSKA: V láske budete musieť byť opatrní a dávať najavo svoj záujem. Úsmev, dobré slovo a nekonečná trpezlivosť vám otvoria dvere aj tam, kde ste to považovali za nemožné. No nič nebude ružové. Srdce, ktoré ste získali alebo získate, vám môže zasa vykĺznuť, preto choďte okolo svojej lásky po špičkách.
PENIAZE: Budete pracovať zanietenejšie. Vaše výsledky budú vynikajúce, nemáte však záruku, že ich šéf alebo klient ocenia. Vo finančných otázkach by ste sa mali držať pri zemi, veľké viazané investície by vás mohli dostať do dočasných platobných rozpakov.
ZDRAVIE: Budete prekypovať zdravím, aspoň na začiatku roka, a niektorí z vás sa vrátia k športom z mladosti. Vo februári sa občas v dôsledku pracovnej záťaže ozve únava. V marci a apríli by ste si mali dopriať viac pohodlia a papučovej kultúry.
SMER: Rok 2011 nebude taký drsný ako minulý, no aj tak vám dá zabrať. Toto obdobie bude náročné vo vzťahoch a v práci – mali by ste sa naučiť získať rovnováhu v každej situácii a prestať sa sťažovať. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Váhy

24.09. - 23.10.

LÁSKA: Zadané Váhy sa budú snažiť znovu okúzliť partnera/partnerku. Nezabudnite, že láska nie je iba o vášni, ale romantická večera, príjemná debata alebo spoločné ciele vás spoja ešte viac. Osamelé Váhy zasa stretnú vo februári niekoho, na kom im bude neskôr veľmi záležať. Snažte sa neskaziť prvý dojem zbytočným siláctvom.
PENIAZE: Ak ste dúfali, že si po Novom roku trochu vydýchnete, bolo to predčasné. Január strávite v jednom kole a prácu vám budú komplikovať nedorozumenia. V polovici obdobia nastúpi intelekt, a tak by ste si na začiatok marca mali preložiť skúšky, obhajoby prác, prezentácie, konkurzy.
ZDRAVIE: Radi riskujete, ale teraz sa vám to nemusí vyplatiť. Zanedbané zdravotné problémy môžu viesť vo februári k vážnejším ťažkostiam. Len čo sa v marci dáte trochu dokopy, môže vám nebezpečný nov v apríli zasa priniesť úrodu infekcií.
SMER: Začiatok roka 2011 nie je najpriaznivejší. Ukážu sa chyby, ktoré ste urobili, dokonca vás môže prenasledovať bývalý partner/partnerka. 

Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Škorpión

24.10. - 22.11.
LÁSKA: Do nového roka vstúpite obklopení láskou a priateľstvom. Budete príťažliví, obletovaní a vášniví. Malý flirt sa však môže na jar zmeniť na nebezpečné dobrodružstvo, ktoré nebudete mať pod kontrolou.
PENIAZE: Budete zavalení prácou, ešteže si viete prispôsobiť jej organizáciu. A hoci driete ako otroci, nájdete si čas aj na lásku a zábavu. Nemalo by jej však byť priveľa, lebo sa stanete ľahkomyseľnými a koncom februára by ste na to mohli doplatiť stratou väčšej sumy.
ZDRAVIE: Máte dobré obdobie, okrem pár neistých februárových pochybností a zbytočných obáv by malo vaše zdravie šliapať ako hodinky. Ak sa chcete rozmaznať a pôjdu vám na nervy aprílové výkyvy počasia, straťte sa na chvíľu na mimosezónnu exotickú dovolenku...
SMER: Všetko je vynikajúce, len by ste mali udalosti usmerňovať. Potreba kontroly nad osudom je pre vás prvoradá a práve v týchto mesiacoch by mohol vypuknúť chaos, v ktorom sa budete cítiť stratení. Tabu budú, zadané dámy a páni, nové veľké lásky.
Veľký horoskop pre rok 2011 - I. časť (január - apríl)

Strelec

23.11. - 21.12.

LÁSKA: Prvé mesiace tohto roka prajú láske a všetkým kladným citom. Často sa stretnete s priateľmi, partner/ partnerka sa vo vás budú vidieť a budú vás rozmaznávať. Ak túžite po láske na celý život, hľadajte Barana, Leva, Vodnára.
PENIAZE: Máte sklon podľahnúť stresu, tak sa mu skúste vyhýbať a neberte profesionálne problémy až tak vážne. Dariť sa vám začína až okolo 3. februára a dovtedy nechajte veciam voľný priebeh. Zapojte inteligenciu a cit pre medzipodnikové vzťahy a v apríli už budete na špici svojich kolegov.
ZDRAVIE: Drobné problémy spôsobí predovšetkým vaša nervová sústava. Nechcite všetko už včera, nerobte si zbytočné starosti. Ak nebudete príliš kŕčovití, všetko pôjde hladko, prednosť má zmysel pre humor a častý aktívny oddych.
SMER: Prekážajú vám niektoré skutočnosti v zamestnaní? Snažte sa ich zmeniť hneď, ako sa vyspíte zo silvestrovskej oslavy. Zbavte sa restov a využite každú chvíľu na to, aby ste sa uvoľnili, pobavili, naučili niečo nové.