Poslanec Tomáš Taraba sa do poslaneckých lavíc NR SR dostal po minuloročných parlamentných voľbách ako člen strany Kresťanská demokracia – Život a prosperita (KDŽP), no na kandidátke ĽSNS. Z klubu Kotlebovcov však pomerne rýchlo odišiel a stal sa nezaradeným poslancom. KDŽP sa následne premenovala na ŽIVOT - Národná strana a na jej sneme v apríli 2021 bol Taraba potvrdený ako jej predseda. V strane sú s nim aj bývalý smerák Ján Podmanický či ďalší bývalý člen KDŽP z kotlebovskej kandidátky Filip Kuffa. 

Z predchádzajúcich slov je pomerne zjavné, že Tarabov ostatný rok v spojení s pandémiou koronavírusu a politickým bojom proti, ale aj počas nej, bol viac než pracovne náročný. O to viac sa teší, ak môže konečne po skončení viacerých pandemických opatrení užiť voľno a situácie s rodinou, ktoré nám všetkým boli dlhé mesiace odopierané. O radosť z jednej z nich sa s nami Taraba aj podelil. "Prvé sväté prijímanie prvých dvoch našich detí v rodnej Modre, z ktorej pochádzam. Tomáš má 8 rokov, Miriam 10. Spolu mali nielen prijímanie, ale spoločne chodia aj do francúzskej školy v Bratislave," prezradil nám poslanec, akú veľkú slávnosť spoločne s manželkou Denisou (33) a ich dokopy piatimi deťmi absolvovali. 

Tomáš Taraba sa s nami podelil aj o fotografie z prvého svätého prijímania jeho detí, ktoré si teraz aj vy môžete POZRIEŤ V NAŠEJ GALÉRII..