„V mene našej rodiny by som chcela poďakovať všetkým ľuďom, ktorí nám v týchto dňoch poslali veľké množstvo kondolencií a podelili sa s nami o osobné spomienky zo stretnutí s mojím manželom Milanom Lasicom,“ podotkla Vášáryová.

Doplnila, že spoluúčasť verejnosti na ich smútku a prejavenie obdivu voči manželovej práci počas 60 rokov jeho angažovanosti v prospech slovenskej kultúry zmiernili ich žiaľ. „Veľmi oceňujeme, že ste pochopili naše prianie rozlúčiť sa s ním v kruhu našej rodiny,“ uviedla.

Šokujúca správa zasiahla celé Slovensko

Šokujúca správa o nečakanej smrti obľúbeného herca, humoristu, speváka, textára, prozaika, dramatika, moderátora a režiséra Milana Lasicu zasiahla celé Slovensko. Lasica v osudný večer vystupoval spolu s orchestrom na výročnom koncerte Bratislava Hot Serenaders v Štúdiu L+S.

Náhle odpadol a pomaly sa zosunul k zemi. Oživiť sa ho už, žiaľ, záchranárom nepodarilo. Milan Lasica sa dožil 81 rokov.

Vo veku 81 rokov zomrel v nedeľu 18. júla 2021 slovenský humorista, dramatik, prozaik, textár, herec, režisér, moderátor a spevák Milan Lasica. Na snímke je fotografia, kvety, sviečky a kondolenčná kniha vo vchode do Štúdia L+S.
Zdroj: TASR/ Pavel Neubauer

Prečítajte si tiež: