Dievča, ktoré padalo z výšky 80m, dopadlo na zadnú časť auta, ktoré bolo odparkované pod mostom. Bol to Volkswagen Passat.

Informáciu potvrdila bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková s tým, že dievčina pád prežila a bola následne prevezená do jednej z nemocníc, kde teraz leží v umelom spánku v kritickom stave.

Polícia dostala oznámenie o nehybnom tele ženy na osobnom aute zaparkovanom pod Mostom SNP krátko po 16.15 h. "S najväčšou pravdepodobnosťou mala padnúť z vyhliadky situovanej nad Mostom SNP,"uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková.

Dievča dopadlo na zadnú časť auta.
Dievča dopadlo na zadnú časť auta.
Zdroj: Noviny.sk

Polícia začala v tomto prípade trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. "Všetky okolnosti prípadu sú nateraz predmetom vyšetrovania,"podotkla Mihalíková.

Hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská spresnila, že podľa jej informácií má mať dievča 17 rokov a previezli ho do bratislavského Národného ústavu detských chorôb. "Môžem potvrdiť zásah záchranárov, ktorých sme vyslali k zranenej. Vzhľadom na to, že ide o neplnoletú osobu, viac informácií k zdravotnému stavu nemôžem poskytnúť," povedala hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová.