Éra Vladimíra Mečiara a jeho v tom čase najsilnejšej strany HZDS kontroverzne menila novodobé dejiny Slovenska. Dejiskom mnohých udalostí bola aj budova na Tomášikovej ulici v Bratislave, v ktorej dlhé roky sídlilo Hnutie za demokratické Slovensko.

EXKLUZÍVNE ODHALENIE: Našli sme luxusné vily bývalých mečiarovcov na Jadrane, susedia prehovorili!

HZDS však nebolo vlastníkom budovy v tejto lukratívnej časti hlavného mesta. Sídlo totiž vlastnil priamo Vladimír Mečiar.

Černák ukázal prstom priamo na Mečiara: Ty si si nás objednal!

Po politickom fiasku v parlamentných voľbách 2012, keď strana HZDS s Mečiarom na čele nezískala ani 1% hlasov od ľudí, ostal osud centrály neistý. Koncom roka 2016 denník Plus JEDEN DEŇ informoval o predaji budovy, ktorú kúpila spoločnosť Downtown Invest Slovakia, ktorá neotáľa a práce na prerobení budovy sú už v plnom prúde.

Mečiar na súde: Z vrecka vytiahol dve tisícky a podal ich protivníčke

Bývalé priestory HZDS sa totiž zmenia na luxusné apartmány. Podľa informácii portálu reality.etrend.sk má ísť o 67 apartmánových garsóniek a dvojgarsóniek, ktorých suma sa bude pohybovať od 2 300 do 2 700 eur za meter štvorcový. Jednoizbový apartmán s rozhlovou 28 štvorcových metrov tak stojí necelých 64-tisíc eur. V ponuke sú na predaj aj parkovacie miesta.

Bezočivý Mečiar o amnestiách: Toto odkázal poslancom!

Kontroverzný politik Vladimír Mečiar sa po odchode z politiky utiahol z verejného života. Naďalej však býva vo svojej neslávne slávnej vile Elektre v Trenčianskych Tepliciach. Veľa času trávi aj v Obci Dolná Poruba, kde má chalupu, v ktorej okolí má ovocné sady a tiež stádo oviec.

FOTO Vladimír Mečiar na dôchodku nezaháľa: Jeho nový džob vás šokuje!

Mečiarovo nečakané gesto: Takto si uctil Kováča!