Prepis správ z aplikácie Threema, ktoré si písal Marian Kočner s Alenou Zsuzsovou, zverejnil Denník N. Z neho je zrejmé, že obaja zrejme dávno stratili chrbtovú kosť, nakoľko sa o zosnulom Kuciakovi a jeho snúbenici Martine Kušnírovej vyjadrovali aj po ich smrti maximálne hanlivo. Zsuszová v jednej zo správ zhrnula fakty. Z nich jej to vychádza tak, že vraždu spáchal niekto, koho poznali, lebo ho pustili dnu a možno s ním pili kávu. "Presne. Ale ak pili spolu kávu, tak by sa mal okruh výrazne zúžiť. Na dobrých kamošov typu Nicholson,“odpísal jej Kočner.

Marian Kočner je obvinený z objednávky vraždy Jána Kuciaka.
Marian Kočner je obvinený z objednávky vraždy Jána Kuciaka.
Zdroj: Juraj Roščák

Takáto správa však bola len slabým odvarom toho, čo ďalšie si o dvojici písali. Zsuzsovej prišlo smiešne, ako mohla mama Kušnírovej vedieť, kedy jej dcéra presne zomrela. „Len zabudla na to, že mohli o 21:30 aj je…ť. Tzv. posledný pich :))) Fuj, jak som hnusný,“ napísal nechutný Kočner.

 

Najzvrátenejšia správa sa však týkala samotného novinára, o ktorom Zsuzsová napísala, že ho môžu vyhlásiť za patróna novinárov. „Kua. To je dobrý nápad. Založím nadáciu sv. Jána Kuciaka – patróna novinárov. Kto bude lepší patrón, ako ten, čo má v sebe patrón? Fuj, aký som hnusný. Dal som si hneď aj po hube,“ cynicky sa smial Kočner.

EXKLUZÍVNE FOTKY MARIANA KOČNERA ZO VČERAJŠEJ VÝPOVEDE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať: