Bývalá tenistka patrí medzi najkrajšie slovenské političky. Bola známa tým, že sa mohla sa pochváliť zdravou a čistou pleťou. Až doteraz! Aj keď si Tabák vždy potrpela na správnu a kvalitnú starostlivosť o pleť, aktuálne musí bojovať s nepríjemnými červenými vyrážkami, ktoré doslova posiali jej tvár!

Tieto týždne ma trápi problematická pleť. Výsledky mi ukázali, že som vysoko alergická na cesnak, papriku a mlieko,” pripísala Tabák k fotke, kde ju vidno so začervenanou tvárou a vyrážkami. Plánuje ísť aj na ďalšie testy, keďže stav jej pleti sa zlepšuje len pomalým tempom.

Fotky Tabák, kde má tvár posiatu červenými vyrážkami si pozrite v našej galérii!

„Všeobecne platí, že skvelou prevenciou pred akné je správna životospráva. Odporúča sa obmedziť príjem prepálených tukov, dráždivých koreniacich zmesí, cukrov a vyhnúť sa konzumácii polotovarov. Stav pleti výrazne zhoršuje fajčenie, príjem kofeinu a alkoholu,“ dodala svoje odporúčania extenistka. „Ženy, dievčatá nebojte sa riešiť tento problém,“ odkázala Tabák.

O Tabák je známe, že uprednostňuje prirodzený look, a ak môže, vyhýba sa líčeniu. „Som jedna z mála v mojom okolí, ktorá ešte neabsolvovala na tvári žiadne kozmetické zákroky. Nemám ani botox,“ pochválila sa ešte minulý rok pre náš denník.

Fotky Tabák, kde má tvár posiatu červenými vyrážkami si pozrite v našej galérii!

Prečítajte si tiež: