Fešák nie som, ale variť viem – vyhlásil už v minulosti o sebe šéf liberálov Richard Sulík. To, že politikovi varenie celkom dobre ide, dokazuje pravidelne aj na sociálnej sieti, kde počas živých vysielaní pripravuje rôzne špeciality vo svojej kuchyni. Dokonca svoje najobľúbenejšie recepty stihol vydať aj v podobe kuchárskej knihy.

O Sulíkovi je známe, že rád odhodí pracovný oblek a oblečie si kuchynskú zásteru, aby mohol pripraviť skvelú večeru pre svojich kamarátov a rodinu. Na jeho profile nájdeme viacero videí z jeho spoločných varení napríklad s bratislavským županom Jurajom Drobom, exministerkou vnútra Máriou Kolíkovou, či kolegami z SaS. Šéf liberálov súbežne odpovedá aj na zvedavé divácke otázky.

VIDEO: Sulík a exministerka spravodlivosti Mária Kolíkovia varia kurací paprikáš.

Sulík by sa teda mohol kľudne uživiť aj ako kuchár. Doma má k dispozícii špičkovo vybavenú kuchyňu, v ktorej nechýbajú ani tie najmodernejšie kuchynské spotrebiče. Vlastní napríklad luxusný krájač na šunku, aký používajú len skutoční odborníci a fajnšmekri. Cena takéhoto kuchynského pomocníka sa pohybuje medzi 2-5 000 eur.

VIDEO: Sulík a bratislavský župan Juraj Droba varia bryndzové halušky.

Sulik sa teda môže jednoznačne pochváliť titulom najväčší šéfkuchár na politickej scéne. Líder SaS aktuálne prekvapil svoj tím vynikajúcim dezertom, ktorý sa im rozhodol osobne pripraviť. Takto vyzerá večera v liberálnom dome,“ počuť vo videu hlas poslankyne SaS Jany Bittó Cigánikovej. Týmito slovami okomentovala Sulíka, ktorý v ruke s flambovacou pištoľou vyrábal karamelovú kôrku.

VIDEO: Richard Sulík s flambovacou pištoľou. Takto vyrábal karamelovú kôrku:

FOTKY ŠPIČKOVEJ KUCHYNE SULÍKA SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII!

Už legendárnym sa stala Sulíkova pizza piecka, kam pozýval svojich bývalých koaličných partnerov, aby si vyžehlili vzťahy. ,,Chcem Igora Matoviča pozvať na obed alebo na večeru, niečo dobré mu uvarím. Mám výbornú pizza piecku, to bude skvelé,prekvapil v minulosti vyhlásením Sulík, keď si dal osobný záväzok napraviť vzťahy s Matovičom po tom, ako sa líder OĽaNO rozhodol podať demisiu.

Kedysi dobrí priatelia. Sulík dokonca pozval Matoviča na skvelú večeru zo slávnej pizza piecky...
Zdroj: facebook