V pondelok sa na súd v kauze vraždy Jána Kuciaka (†27) a Martiny Kušnírovej (†27) dostavila aj Alena Zsuzsová. Tá sa rovnako, ako aj počas aprílového pojednávania, objavila nahodená v červenej mikine, na ktorej mala oblečenú nepriestrelnú vestu. Mikinou si už tradične zakrývala tvár a schovávala sa tak pred objektívmi novinárov. Nechýbala ani farebná kabelka, v ktorej si zrejme na súd prinášala potrebné podklady.

Počas vstupovania do budovy Špecializovaného trestného súdu v Pezinku však pri kráčaní po schodoch padla na zem. Ťažko povedať, či to bolo zo stresu z výpovede Ivana Kočnera - brata údajného objednávateľa vraždy Mariana Kočnera, alebo len nešťastný krok do prázdna. Faktom však ostáva, že späť na nohy jej museli pomáhať pracovníci Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS).

Ešte šokujúcejší bol však jej odchod z pojednávania. Keď totiž vchádzala do vozidla, už druhýkrát v ten deň na vlastnej koži pocítila heslo polície - pomáhať a chrániť. Ráno jej pracovníci ZVJS pomáhali vstať zo zeme a po skončení pojednávania ju chránili od toho, aby opäť spadla. 

Pozrite si VIDEO z pádu Zsuzsovej:

Nové FOTO Zsuzsovej nájdete v GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: