Daniela z portálu vesti.sk vysvetľuje, že dátum 26. 5. 2021 bol mimoriadne silným karmickým dňom, ktorého energiu ešte podporil najsilnejší spln v tomto roku. „Spln prebehol v ohnivom znamení Strelca, preto sa netreba čudovať vyostreným hádkam. Práve spln totiž posilňuje agresivitu ľudí, tí sa menej kontrolujú," uviedla.

Neverejné rokovanie Národnej rady súvisiace so stretnutím najvyšších predstaviteľov štátu v budove Slovenskej informačnej služby (SIS) bolo pritom mimoriadne horúce. Premiér Heger (45) počas tlačovej konferencie zvyšoval hlas a útočil na opozíciu, pričom nič dlžní mu neostali ani lídri opozičných strán Robert Fico (56) a Peter Pellegrini (45). Ten dokonca nazval Hegera zlomeným premiérom.

Ešte bizarnejšie ako samotné tlačovky pôsobilo rozhodnutie pléna Národnej rady, ktorej poslanci požadovali, aby sa na rokovaní zúčastnil  exriaditeľ SIS Vladimír Pčolinský, ktorý je aktuálne vo väzbe. Podľa Daniely úradovala karma. „Karma úradovala od polnoci až do 18.00 hod. a mala stupňujúcu tendenciu. Numerologicky boli hádky zosilnené viacnásobnymi dvojkami, prevládala vzťahovačnosť a ego politikov nabralo na sile," hovorí veštkyňa s dôvetkom, že sa tak deje preto, lebo politici sú sústredení na seba a na to, čo si kto o nich myslí, či hovorí.

O MOŽNÝCH ZDRAVOTNÝCH PROBLEMOCH POLITIKOV SA DOČÍTATE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: