Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) je otcom jedenástich detí, ktoré má s desiatimi partnerkami. Dlhé roky bola oficiálnou partnerkou šéfa parlamentu Andrea Heringhová (41), no už dlhší čas sa po jeho boku objavuje iná žena - bývalá plavkyňa Barbora Richterová (32). Ide o matku šiesteho dieťaťa Kollára. Spolu sa ukázali na viacerých spoločenských akciách, ale je známe, že trávia spoločne čas mimo kamier a pozornosti médií. 

Richterová bola aj jednou z tých, ktoré sa o Kollára starali v nemocnici po jeho autonehode koncom októbra 2020. V aute vtedy s Kollárom sedela aj modelka Mirka Fabušová (35). Richterová počas jeho hospitalízácie trávila pri lôžku Kollára zrejme najviac času.

O ďalšom spoločnom potomkovi Richterovej a lídra Sme rodina sa začalo špekulovalo ešte v roku 2019. Úvahy sa vynorili po bratislavskej módnej šou, kde sa Richterová objavila s väčším bruškom.  Chýry o údajnom tehotenstve rivalky Heringhovej sa začali šíriť aj v októbri minulého roka. Predseda parlamentu vtedy správy opäť rázne poprel a uviedol, že ide o výmysel.

Aktuálne sa v kuloároch začalo pošuškávať, že Barbora Richterová je opäť tehotná, informuje PLUS 7 DNÍ. S otázkou, či sa znovu stane otcom, sme sa obrátili aj na predsedu parlamentu Borisa Kollára, ktorý nám správy potvrdil. "Áno, je to pravda. Je v 16. týždni," odpísal nám. 

Fotku tehotnej Richterovej nájdete v našej galérii! 

Po boku Borisa Kollára sa objavovali vždy samé krásne ženy. Na snímke jeho bývalá partnerka Andrea Heringhová.
Zdroj: IG/ Heringhová Adrea
Anketa
Prekvapilo Vás, že Boris Kollára sa stane znovu otcom?

Prečítajte si tiež: