Politik Vladimír Jánoš (SMER) poriadne pritvrdil. Dokonca tak, že jeho manželka Iveta nedokáže už niekoľko mesiacov znášať vulgárne vyhrážky. Poslancovo správanie už najbližší nezvládajú a manželka preto podala na Jánoša trestné oznámenie na Okresnej prokuratúre v Trenčíne.

Politik sa surovo vyjadruje aj pred svojou dcérou Jasmínkou, ktorá je zo správania otca psychicky zničená. Ivan Katrinec, ktorý Ivetu Jánošovú na súde zastupuje, sa k veci vyjadrovať veľmi nechcel.

Bližšie informácie chce poskytnúť na tlačovej konferencii, kde predostrie lekárske správy a zvukové nahrávky, ktoré majú bývalého overovateľa vo Výbore NR SR pre ľudské práva, národnosti a postavenie žien usvedčiť.

Jánoš mal v utorok vypnutý telefón, takže sa k situácii nevyjadril. „Je to taký prípad, aký nemá u poslancov Národnej rady obdobu,“ vyjadril svoje pohoršenie Katrinec.

Na Facebooku je zverejnený prepis autentických nahrávok, ktoré boli odoslané generálnemu prokurátorovi ako podnet na prešetrenie.

Z nahrávok

„P..a zasr...á, ťa vyhodím z tohto bytu definitívne. Uvidíš, ešte raz si otvoríš p..u a vyletíš stadiaľto!…

To bolo naposledy, čo si si papuľu otvorila, lebo vyletíš stadeto! Len ma s.r!

Hajzel jeden zasr..., hajzlový, čo si ty, do p..e, sedlaňa jedna zasr..., sedlaňa bez vzdelania, ktorú som naučil čítať, písať, ty si budeš papuľu otvárať?!

Do p..e už choď!!! Už ťa nemôžem cítiť tu, rozumieš?!!! Ty zberba, rozumieš!!! Zas..- tá !!! Už sa odprac do p..e skade si prišla!!!

Chcem, aby si sa odpratala už teraz, špina jedna!!! Že sa nehanbíš, takto tu ma vyžierať!! Príživnícka sviňa hnusná!!!“