Boli časy, keď sa známa a úspešná moderátorka Marianna Ďurianová objavovala na verejnosti pravidelne so staršou sestrou Darinou. Chodievali na rôzne spoločenského akcie, až kým sa Marianne nenarodil synček Romanko. Darina sa v spoločnosti občas objavila aj bez sestry, napríklad počas prenosu šou Let's Dance v októbri 2018. Práve tam sa podarilo rozvedenej Darine mnohých šokovať. Prišla totiž s mladým Andrejom, s ktorým si v hľadisku vymieňali nežnosti.

Pritom spočiatku sa Darine pozornosť verejnosti a médií príliš nepozdávala. Práve pre ne, ako hovorila, odišla v roku 2007 z STV, kde krátky čas pôsobila v relácii Extra. Lenže aj najnovší Darinin „počin" s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobí zvýšený záujem a rozporuplné reakcie. Na sociálnej sieti totiž najnovšie verejnosti ukazuje, ktorá politická strana je jej srdcu najviac blízka.

Správanie politika Milana Mazureka je Darine Ďurianovej evidentne blízke.
Zdroj: Youtube

 

A vyzerá to tak, že jej sympatie si získalo novovzniknuté hnutie Republika. Založili ho odídenci od Mariana Kotlebu z ĽSNS: predsedom hnutia je Milan Uhrík, podpredsedom Milan Mazurek. O tom, že v prípade Dariny Ďurianovej nejde len o nejakú recesiu, svedčí aj obrázok, ktorý na svojom profile na sociálnej sieti zdieľala. Je na ňom totiž vyobrazený vztýčený prostredník, ktorý preráža zobrazený QR kód covid pasu. Navyše má Milana Mazureka aj medzi svojimi priateľmi na Facebooku.

Ako vníma verejne deklarované počínanie svojej sestry a čo naň hovorí, sme sa opýtali samotnej Marianny Ďurianovej. JEJ PREKVAPIVÚ REAKCIU SI PREČÍTAJTE V NAŠEJ GALÉRII. 

S Darinou Ďurianovou sme sa snažili skontaktovať. Žiaľ, napriek všetkej snahe sa nám to nepodarilo.

Mohlo by vás zaujímať: