Vraj tárajú, zle sa obliekajú a púšťajú sa do bitiek. Presne takéto správanie sa nepáči smerákovi Petrovi Pellegrinimu, ktorý predsedá parlamentu viac ako rok. „Myslím si, že sme civilizovaná krajina a v našom parlamente by sa takéto veci nemali diať,“ povedal Pellegrini, ktorému prekážajú násilnosti.


Eva Horváthová akoby si do parlamentu iba odbehla z turistickej vychádzky.

V minulosti sa pobili pre kartónovú figúrku Fica viacerí smeráci a opozičníci a cez ústa si za slovné urážky dali aj poslanec Martvoň a Hlina. „A máme tu nový fenomén, ktorý som nazval bulvarizácia politiky. Poslanci povedia v snahe zaujať médiá čo najväčšiu blbosť alebo používajú čo najexpresívnejšie výrazy a ešte sa pri tom aj divne oblečú,“ posťažoval sa uhladený Pellegrini, podľa ktorého takéto výstrelky do parlamentu nepatria.


Igor Hraško sa do kroja oblieka rád.

Koho presne Pellegrini myslel, nepovedal. V parlamente sa však neraz objavil poslanec či poslankyňa s naozaj výstredným outfitom. A aj keď by si Pellegrini želal, aby sa do parlamentu vrátil punc z minulosti, ani on sám si neodpustil expresívny výraz „strihnúť po papuli“.


Mária Janíková nahodila takúto krátku sukničku.

Šok pre Pellegriniho: V jeho byte úradovali zlodeji!

„Dospeli sme k tomu, že sa v parlamente poslanec vrhne na druhého poslanca. Tak neviem, či nám v tomto majú byť príkladom krajiny z Ázie alebo Ukrajina, kde si občas strihnú po papuli.“


Igor Matovič je svojimi provokačnými tričkami povestný.


Renáta Zmajkovičová je výstredná a tomu zodpovedal aj odvážny dekolt.