Písal sa rok 2021, keď prezidentka Zuzana Čaputová doslova ohúrila verejnosť svojou fotkou v obtiahnutých legínach, ktoré mala počas bicyklovania so svojím partnerom Jurajom Rizmanom. Hlava štátu však nie je jediná, ktorá relax na dvoch kolesách obľubuje. Vášnivou cyklistkou je aj europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová. "Cestnej cyklistike sa spolu s manželom venujem niekoľko rokov. Po Slovensku, Rakúsku, Taliansku, Mallorce a Sardínii máme najazdené tisíce kilometrov a tak hlbšie vnímam problematiku cyklo dopravy a viem porovnávať jej úroveň. Musím povedať, že sme na tom úboho a to aj po celých tých rokoch, kedy sa kompetentní od primátorov až po ministrov dopravy dávajú počuť, že cyklo doprava je jednou z ich priorít," napísala k svojej nedávnej fotke, ktorú zverejnila na sociálnej sieti. 

Veľká fanúšička cyklistiky je aj Lucia Ďuriš Nicholsonová.
Zdroj: facebook/Lucia Ďuriš Nicholsonová

Počas ostatných dní sme však zistili, že v slovenskej politike existuje omnoho viac žien, ktoré milujú jazdu bicyklom. Jednou z nich je aj exministerka vnútra, dnes nezaradená poslankyňa mimoparlamentného Hlasu-SD Denisa Saková. Tá sa nedávno obliekla do cyklistického úboru a vydala sa na cyklotúru na podporu kandidatúry Jaroslava Bašku ako predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja. "Dnešný deň bol ako stvorený na bicykle. Rada som zase prijala pozvanie Jara Bašku. Dnešná cyklokampaň smerovala aj na Letisko Slávnica. Letisko sa nachádza blízko Dubnice nad Váhom, kde trénuje skoky s padákom aj pluk špeciálneho určenia. Zo všetkých dnešných stretnutí ľudí mám pocit, že Jaro Baška je a bude dobrý župan," napísala k záberom v cyklisťákoch ešte 29. júla Saková. 

Ďalšou političkou, ktorá si v týchto dňoch vychutnáva adrenalín na dvoch kolesách, je aj poslankyňa Sme rodina, Petra Krištúfková. Tá zverejnila foku v obtiahnutom overale a bola v ňom, rovnako ako Denisa Saková, skutočne sexi. Veď napokon, presvedčte sa sami. 

FOTKY SAKOVEJ A KRIŠTÚFKOVEJ V SEXI CYKLISŤÁKOCH NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII. 

Prečítajte si tiež: