Po nedávnom videu, v ktorom Bukovský protestoval proti nedeľnému zatváraniu obchodov, sa rozhodol natočiť ďalšie. Reaguje v ňom na obrovský počet správ od fanúšikov. „Nie, nechystám sa do politiky,“uisťoval ich Bukovský hneď v úvode. Dodal, že politickú stranu ani nezakladá. „Je hanba, že ich máme až tak veľa. Prečo je to hanba? Lebo politické strany žijú zo štátneho rozpočtu, čo je hanba a škandalózne,“dodal.

Nahnevane pokračoval, že na Slovensku je viacero politických strán, ktoré nepôsobia v parlamente, no napriek tomu dostávajú dotácie od štátu. Narážal tým na príspevok pre tieto strany za hlasy voličov. „My tu teraz živíme sedem politických strán, ktoré nie sú v parlamente, ale my im platíme sekretariáty, sekretárky, autá a aj platy. Skladáme sa na platy profesionálnych politikov, ktorí nemajú absolútne žiaden vplyv na politiku,“rozhorčil sa. Zdôraznil, že zmenu systému nemožno očakávať, pretože politické strany si nikdy neodklepnú zhoršenie podmienok pre seba.

Pokračoval, že po poslednom videu mu prišlo množstvo reakcií na jeho názor, že obchody by v nedeľu mali ostať otvorené. "Súčasná situácia ma nemôže  nechať chladným," vysvetlil, prečo v poslednom čase na jeho kanály idú informácie o zdravej výžive bokom. Svojim oponentom v téme nedeľného predaja odkazuje, že v prípade ak by sa v nedeľu mali zatvoriť obchody, to isté by mali spraviť aj reštaurácie, pumpy či zdravotné zariadenia.