Remišová navštívila Prešovský samosprávny kraj, kde priamo na mieste zisťovala stav regionálneho rozvoja a podpory zo strany minulej vlády. „V regionálnej podpore bol roky neporiadok, ktorý spôsoboval podhubie pre korupciu a nekalé praktiky rôznych vybavovačov a pokútnych firiem,“ tvrdí na sociálnej sieti Remišová. Členka vlády si myslí, že regióny potrebujú rýchlu systematickú podporu a transparentné a spravodlivé rozdeľovanie prostriedkov.

„Slávne tvrdenie, že na východe nič nie je, dokonale reprezentuje prístup Smeru nielen k východu, ale aj k regiónom ako takým. Namiesto rozvoja sa regióny stali len mocenským nástrojom na odmeňovanie straníckych starostov bez silnej a transparentnej koncepcie,“ napísala Remišová s tým, že jej cieľom sú silné regióny, spokojní obyvatelia a úspešné Slovensko.

Popri pracovných povinnostiach si ale podpredsedníčka strany Za ľudí odskočila aj do prírody, kde sa snažila realxovať a niečo zjesť. V galérii nájdete, čo chutné Remišová uvarila. Na vychádzke v prírode s ňou bola aj jej nová ochranka. Pozrite, o kom Remišová na sociálnej sieti napísala: „Pridelili mi nového osobného strážcu. Rozumieme si.“

Anketa
Ako sa vám páči nový osobný strážca Veroniky Remišovej?
  • 63%
  • 3%
  • 15%
  • 19%

Mohlo by vás zaujímať: