Vypovedala na polícii. Poslankyňa za hnutie OĽaNO Veronika Remišová bola predvolaná na výsluch v úlohe svedka. „Bola som vypovedať vo veci vyhrážania sa Igorovi Matovičovi v máji,“ prezradila nám Remišová. „Predvolali ma,“ doplnila.

Pellegrini sa už rozhodol. TOTO je jediné možné riešenie pri elektronických podpisoch!

„Vyšetrovateľka bola veľmi korektná a profesionálna,“ prezradila poslankyňa. Koľko času na polícii strávila povedať nevedela. Vypovedať vo veci bola prvýkrát. V tom, či ešte na políciu bude msuieť prísť jasno nemala. „Myslím, že nie,“ informovala nás.

Celá vec okolo vyhrážania sa Igorovi Matovičovi sa týka ešte udalostí z jari tohto roka. O tom, že sa mu mal vyhrážať neznámy muž ešte začiatkom mája na tlačovej konferencii sám poslanec. „Bol som venčiť nášho psa a popritom pristúpil ku mne pán, ktorý sa tváril, že mi chce podať ruku. Potom, ako mi ju podal, veľmi silne ju stisol, vulgárne ma oslovil a povedal:Do pondelka máš termín a vypadneš odtiaľ. Inak ti nájdem sám vlak. My ťa vyhadzovať nebudeme,“ povedal vtedy Matovič.

Na tomto sa Kiska s Ficom dohodnúť nevedia. Páni, ako to teda bolo?

Neznámy muž mu mal ešte povedať, že ak s tým pôjde na políciu, iba tým veci urýchli. Incident sa mal odohrať pritom iba krátko na to, ako za doteraz nevyjasnených okolností prišiel pod kolesami vlaku o život bývalý poslanec František Gaulieder.

Z tohto vás môže aj poraziť. Pozrite sa, koľko času trávia poslanci v parlamente

Matovič vtedy naznačil, že v celej veci môže mať prsty šéf parlamentu Andrej Danko. „Osobne si myslím, že toho človeka objednal neliečený psychopat Danko. Nedokázal zrejme zniesť, že po bozkávaní výložiek som z neho druhýkrát urobil hlupáka pri otváraní listov,“ povedal Matovič. Na základe toho sa následne rozhodol nechodiť do parlamentu, pokiaľ ho bude viesť práve Danko.

Tajné stretnutie: Fico nenecháva nič na náhodu, pozrite sa, s kým sa zišiel

„Nebudem dobrovoľne chodiť do parlamentu a pozerať sa do očí človeka, ktorý si na mňa objedná takéto zastrašovanie. Možno to nie je Danko, možno to je to Bugár, Fico, Kaliňák alebo iný mafoš, ktorý sa vo vláde hýbe. A možno sa na tom dohodli spoločne,“ vyhlásil.