Podľa Rajeckého, spoločné fotky z exotickej dovolenky rozhodne nie sú dielom náhody. „Výlet na Kubu vymyslel Boris Kollár,“ povedal pre Plus JEDEN DEŇ. Kollár podľa jeho slov zabezpečil aj letenky. „Leteli sme z Bratislavy do Prahy, kde sa pridal pán Ondrejčák. Ďalej sme leteli do Paríža a do Havany. Odtiaľ sme počas výletu spoločne išli autom do Varadera.“


Kollár a Piťo si na horúcej dovolenke užívali.
Foto: Archív

Podnikateľa Rajeckého pobúrilo, že Kollár sústavne tvrdí, že sa na Kube stretol s  Piťom náhodou a fotografie sú súčasťou cielenej antikampane proti jeho osobe. „Ondrejčáka poznám, nie sme kamaráti, neobchodoval som s ním,“ povedal Kollár včera v diskusnej televíznej relácii s tým, že Rajeckého pozná od 15rokov.


Matej Šalaga (vľavo) dostal 7 rokov za členstvo v organizovanej skupine.
Foto: Archív

„Za fotkami stoja Marián Kočner a tiež Rajecký, ktorí obchodujú na ministerstve poľnohospodárstva a rozkrádajú štát,“ vyhlásil Kollár. Rajecký sa voči obvineniam ohradil. „Boris Kollár za
5 dní 5-krát klamal“
povedal pre Plus JEDEN DEŇ. Ako zdôraznil, prvé fotografie nezverejnil on a Kollárovo obvinenie, že kradne, odmietol. Označil to za osočovanie.

Kollár na Markíze šokoval aj Kaliňáka: Ten od prekvapenia skoro odpadol!


Piťo a Kollár spoločne obdivovali Havanu.
Foto: Archív

„Ak tvrdí, že klamem a on má čisté svedomie, verejne ho vyzývam na test na detektore lži, ktorému sa podrobím aj ja“ vyhlásil Rajecký. To, že sa Kollár s Piťom dobre poznali, potvrdzuje i historka o obraze partizána, ktorú spomínal aj podnikateľ Marián Kočner. „Kollár v minulosti daroval Piťovi obraz, pretože sa mu skrátka veľmi páčil a to znamenalo, že si ho ctil a bol jeho kamarát,“ uzavrel Rajecký.