Zakladateľ politickej strany Sieť a bývalý poslanec vie ako šokovať. Ako už denník Plus JEDEN DEŇ informoval, Radoslavovi Procházkovi sa pred mesiacom narodil syn Gregor. Nie však s Katarínou Procházkovou, s ktorou sa rozviedol len pred štyrmi mesiacmi. Matkou jeho tretieho dieťata sa stala bývalá hovorkyňa jeho strany Sieť Karmen Németová. S dotyčnou sa politik mal dať dokopy ešte v čase, keď žil v usporiadanom manželstvo so svojou manželkou a dvoma deťmi.

Radoslav Procházka s novou ženou po svojom boku.
Radoslav Procházka s novou ženou po svojom boku.
Zdroj: vbj

Nasledoval odchod rodiny z domu v Šamoríne, kde dlhé roky Procházkovci žili. V októbri minulého roka denník Plus JEDEN DEŇ zistil, že Katarína Procházkova žije s dcérou a synom sama v petržlskom byte. Problémy vo vzťahu najprv obaja popierali. Nasledoval však bleskový rozvod a vo februári si dali manželia definitívne zbohom na súde.

Byt, v ktorom exmanželka s deťmi už v čase rozvodu žila, však Procházkova predala. Koncom apríla nám Katarína Procházkova priznala, že so svojim exmanželom opäť žije pod jednou strechou. Matka dvoch detí sa vrátila do rodinného hniezdočka, kde mala v pláne zostať, kým si nepostaví vlastný nový dom. Dnes je všetko inak. Pred pár týždňami sa bývalej manželke obrátil život hore nohami a z domu, o ktorý sa roky starala, sa musela porúčať.

Bývalý politik si totiž do šamorínskeho bytu nasťahoval svoju novú partnerku aj s novonarodeným dieťaťom. Bývalá manželka aj s dvoma deťmi skončili v podnájme. Podľa našich informácií žijú dnes všetci traja spolu v prenajatom byte v Šamoríne, nakoľko deti navštevujú v meste aj školu. “Mojím jediným záujmom je chrániť moje deti, nakoľko už nie sme vo verejnom živote, nechcel sa k tejto téme vôbec vyjadrovať,” reagoval pre denník Plus JEDEN DEŇ Katarína Procházková.

O tom, že nová žena Procházku skutočne žije v rodinnom sídle, sme sa presvedčili tento týždeň na vlastné oči. Németovú fotograf denníka Plus JEDEN DEŇ zachytil v utorok popoludní pri prácach v záhrade okolo domu. Neskôr prišiel domov aj samotný exposlanec . Ako prvé pozdravil svojho novonarodeného syna, ktorý ležal nad dvore v kočíku. K situácii sa Procházka dodnes nevyjadril, ani on, ani Németová nám nedvíhajú telefón. Po pracovnej stránke sa bývalý politik dnes venuje právu a hovorí o tom, že by chcel raz skončiť ako sudca Ústavného súdu.

Prečítajte si aj:

Prekvapil Radoslav Procházka vás svojim konaním? Napíšte nám do diskusie...