To, že prezidentov otec opustil Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, nám potvrdila aj nemocnica. "Zdravotný stav otca prezidenta SR je uspokojivý, preto bol dnes dopoludnia prepustený z NUSCH do domáceho liečenia,“ prezradila hovorkyňa Dobroslava Krajačičová.

"Otec sa cíti výborne, veľmi si pochvaľoval zdravotnú staroslivosť našich lekárov a sestier. Už sa teší na svoju chatu, kde určite onedlho začne majstrovať," neskrýval radosť s vývoja otcovho zdravotného stavu prezident Andrej Kiska.

Otec prezidenta Andreja Kisku musel byť hospitalizovaný pre problémy so srdcom. Za sebou má mať operáciu, pri ktorej mu podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ voperovali dvojitý bypass.

„Môj otec prekonal infarkt pred 17 rokmi. V poslednom čase sa necítil dobre ale povedal to len našej mame a tej zakázal jej, aby túto informáciu posunula ďalej. Ale jeho stav sa potom zhoršil,“ prezradila minulý týždeň hlava štátu krátko po návšteve otca v nemocnici. Podľa jeho slov bol však Kiska starší nastavený veľmi bojovne. Prezident vtedy neskrýval spokojnosť nad tým, že zdravotný stav jeho otca sa vyvíja dobre.

Mohlo by vás zaujímať

Zaujímavý výber z magazínov

Vyberáme zo športu