Už sa novou láskou netají! Po tom, čo sa Malchárek minulý rok vo februári rozviedol, nezostal dlho sám. Spoločnosť mu najnovšie robí sympatická brunetka Michaela Galová (33), ktorú celé Slovensko pozná ako tanečnicu z Lomnického štítu, píšu topky.sk.

Slovenský videoklip k piesni Happy od Pharrella Williamsa, v ktorom Michaela tancovala len v bikinách a lyžiarskej helme, vyvolal pred dvomi rokmi na internete obrovský ošiaľ a jej zvodné krivky obdivoval celý svet. Video pritom patrilo k najsledovanejším verziám piesne a doteraz ho videlo viac ako sedem miliónov používateľov.

Trening sluzobnych vodicov na Hungaroringu;Jirko Malcharek;;15.5.2007 Budapest;foto Ján Zemiar
Trening sluzobnych vodicov na Hungaroringu;Jirko Malcharek;;15.5.2007 Budapest;foto Ján Zemiar
Zdroj: Zemiar Jareknavchaela

Nový vzťah už priznal aj expolitik. „Áno,“ odpovedal stručne, ale jasne na otázku, či tvorí pár s rodáčkou z Piešťan. Malchárkova nová priateľka pôvodne vyštudovala agropodnikanie, no v súčasnosti sa venuje výrobe dizajnových bytových doplnkov a maľovaniu obrazov.

Pred novým vzťahom s krásnou Michaelou bol Jirko Malchárek ženatý dvakrát. Matka jeho syna Christiana a prvá manželka Aneta zahynula po nehode v roku 2003. Druhýkrát sa ženil v roku 2008, keď svoje áno povedal lekárke Sofii. Spoločne vychovávali jeho syna a jej dcéru, ktorú mala tiež z predchádzajúceho vzťahu. Rozviedli sa vo februári minulého roka.

Michaela Galová - Happy: 

Prečítajte si tiež: