Nehoda sa stala v sobotu krátko po 17.00 večer. V bratislavskej časti Podunajské Biskupice do Kollárovho služobné BMW-čka narazil Volkswagen Golf s bratislavskou poznávacou značkou. Podľa zatiaľ dostupných informácií mal Volkswagen vpáliť do Kollárovho auta, keď malo stáť na červenej.

Do Kollárovho auta vpálil len 27-ročný mladík. V aute s ním sedel aj o 5 rokov mladší brat a ešte jedna osoba. Podľa slov podpredsedu Sme rodina Milana Krajniaka predsedu parlamentu ešte pred príchodom sanitky zachraňoval ochrankár, ktorý si všimol, že jeho šéf má zapadnutý jazyk. "Vďaka tomu, že si to všimol, podarilo sa predsedu parlamentu rýchlo stabilizovať," povedal v nedeľnej diskusnej relácii.

V služobnom aute predsedu parlamentu sa zas nachádzali štyri osoby - Boris Kollár, jeho vodič, ochrankár a štvrtou osobou bola podľa zistení PLUS 7 DNÍ bratislavská kráska a bývalá finalistka Miss Universe Miroslava Fabušová. 

Na miesto nehody následe prišla sanitka aj nadriadený z Úradu na ochranu ústaných činiteľov, pod ktorý spadá služobné Kollárovo auto. Sanitka do nemocnice odviezla tri osoby, z toho jedna bola z auta pravdepodobného vinníka nehody.

Prvotné informácie hovorili o tom, že šéf parlamentu má zlomenú kľúčnu kosť, čo sa nakoniec nepotvrdilo. Ukázalo sa, že Kollár má zlomený druhý stavec a zo zranení sa bude liečiť niekoľko týždňov. V súčasnosti leží na bratislavských Kramároch.

FOTO Z NEHODY NÁJDETE V GALÉRII