O matovičovcoch je známe, že predseda parlamentu Andrej Danko im nie je dvakrát po chuti. Šéf národniarov im leží v žalúdku kvôli novele rokovacieho poriadku, v rámci ktorej nemôžu poslanci nosiť do rokovacej miestnosti transparenty. Zakázané ovocie však chutí najlepšie, a preto opozičníci prišli na jeho poslednú tlačovku do parlamentu s transparentom.

Výsledkom bolo, že šéfa klubu OĽaNO-NOVA Matoviča vyviedla z miestnosti ochranka. Takéto zaobchádzanie však poriadne rozčúlilo jeho kolegu Viskupiča, ktorý sa ochranky pýtal, či sa takto bežne správa k poslancovi. “Tomu sa mi nechcelo veriť a tak som si video pustil. A naozaj. Výhražný výkrik poslanca OĽaNO, ktorý sa papalášsky odvoláva na svoju funkciu, akoby bol nedotknuteľný. Akoby on nemusel dodržiavať pravidlá, lebo je “jeho výsosť“ poslanec,“ rozpísal sa vo svojom statuse Blaha.

Viskupič však akékoľvek tvrdenia o “papalášstve“ odmieta. “Súdruh Blaha, vylezený na chrbte Fica a Kaliňáka v zlatej ochrannej klietke Smeru a.s. Vidí papalášov všade inde, len nie tam, kde naozaj sú. A zo zlatej klietky, vypasený funkciami a opitý mocou trilkuje o chudobných ľuďoch,“ odkázal Blahovi prostredníctvom sociálnej siete Viskupič.