Skončil v štrasburskej nemocnici! Keď poslanec Martin Poliačik nastúpil do hotelového výťahu, určite nečakal, že odtiaľ poputuje rovno do rúk lekárov.

"V hoteli v Štrasburgu bol taký veľký havko, nemecký ovčiak, s ujom vo výťahu, chcel som pristúpiť a mal na to ten havko iný názor, tak mi tesákom rozťal ruku," opisuje politik nepríjemný zážitok. O celý príbeh sa Poliačik podelil na Facebooku okolo druhej hodiny ráno s tým, že sa práve vrátil z nemocnice. Aj napriek nešťastnej udalosti však nestratil dobrú náladu. Všetkých uistil, že je v poriadku a vďačí za to vraj profesionálnemu personálu. "Veľmi milá doktorka ma šila, volala sa Marie, stále mi hovorila, čo ide robiť. A zaúčala pritom študenta medika. A sestrička behala okolo. Fakt boli super," tvrdí poslanec.

Vďačný Poliačik sa s personálom nezabudol odfotiť.
Vďačný Poliačik sa s personálom nezabudol odfotiť.
FB/Martin Poliačik

Hoci pohryznutie od akéhokoľvek zvieraťa netreba brať na ľahkú váhu, Poliačik si z toho veľkú hlavu nerobí. Nebojí sa ani prípadného rizika prenosu chorôb. "Zajtra mám ešte volať nejakým doktorom kvôli tomu. Ale havko vyzeral zdravo," uistil všetkých s dôvetkom, že pes mal predsa "reakčný čas jak puma".

Prečítajte si tiež: