"...kde bolo, tam bolo.." začína sa Zmajkovičovej príspevok, ktorý až nápade pripomína známe úvody z rozprávok. "Za tromi riekami, pred tromi rokmi mi jeden človek odporučil, aby som zrušila facebook," pokračuje prozaicky politička. Malo to však háčik!

Zmajkovičová si zafilozofovala. Pochopíte, čo tým chcela povedať?

Zdroj: Facebook Renáty Zmajkovičovej

"Jeho deti majú facebook, jeho priatelia majú facebook, jeho kolegovia majú facebook, jeho spoločnosti majú facebook, tisíce ľudí v jeho i mojom okolí majú facebook," vyčerpávajúco vymenúva Zmajkovičová dôvody, prečo je dobré ten toľkokrát spomínaný facebook radšej mať. Veď koniec koncov, keby svojho priateľa vtedy počúvla, dnes by sme sa nedozvedeli túto dôležitú informáciu. Či by sa nemohla pochváliť naozaj originálnymi fotkami.

Šokovanú Remišovú zaskočilo správanie ľudí v Tatrách. TOTO fakt nečakala!

Alebo videním sveta jej vlastným."Život je popretkávaný signálmi a tak zrejme, ak človek chce žiť bez ťažkostí, mal by svoje správanie prispôsobovať okolnostiam (...) nezabúdajte, že silu vám dáva len skutočná nezávislosť charakteru, keď konáte vy a nie iní cez vás," odporučila fanúšikom svojím rozkošne komplikovaným jazykom.