14:01 - Vzťah medzi Černákom a Kaštanom vraj nie je dobrý. "S Černákom mám veľmi zlý vzťah," tvrdí Kaštan.

13:59 - Obžalovaný Kaštan tvrdí, že dal Žaluďovi peniaze, ktoré dostal ako zálohu od Ruska. Čo s nimi bolo ďalej vraj nevie. Až potom sa údajne dozvedel, že Volzová ušla niekde do zahraničia, lebo sa jej Rusko vyhrážal.

13:53 - Kaštan začal zostra! S Jánom Kováčikom sa vraj pozná zo školy. Raz ho údajne kontaktoval Kováčik s tým, že Rusko sa chce stretnúť s Černákom. Potom sa údajne stretli, keď bol Rusko na Donovaloch, z ktorých pršiel aj s dvojicou ochrankárov do Banskej Bystrici. Iba jeden ochrankár vraj išiel s Ruskom do kancelárie v spoločnosti Security 3.  "Rusko povedal, že má problém so spoločníčkou. Že najradšej by ju zabil, ale chce aby zmizla," tvrdí s tým, že nechápal ako im (Kaštanovi a Černákovi, poznámka redakcie) to mohla povedať osoba, ktorú prvý krát stretli.

13:45 - Aj Kaštan odpovedal na všetky otázky sudcu slovom "áno". Čiže sa priznal k spolupráci v prípade objednávky vraždy Volzovej. Ani on však nepochodil a sudca nariadil vypočúvanie.

13:43 - Vypovedať ide Kaštan. 

13:40 - Prestávka sa predĺžila. Pojednávať sa začína až teraz.

12:30 - Pojednávanie prerušené do 13:15.

11:25 - Černákove vypočúvanie ukončené!

12:18 - Otázky sa opäť vrátili k vražde Bachledu. Podľa Černáka si za jeho likvidaciu rozdelili so sýkorovcami po 10 miliónov korún. Vraždu si podľa Černáka objednal Žaluď.