Anton Hrnko sa  hneď na úvod svojho siahodlhého facebookového statusu nevyhol ostrým slovám. Kollárovi pridal ku krstnému menu rovno dva prívlastky - „Borisek Mafijožko Tárajko.“

 Zaútočil  aj na rodinu Kollára, ktorý je známy tým, že má deti s viacerými ženami. Nevyhol sa ani  kritike jeho kontaktu s Alenou Zsuzsovou, ktorá je obvinená z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. „Kollár oslovuje mnohé ohrdnuté osamelé mamičky, ktorým ich bývalkovia ani len alimenty neplatia, a tento seladón slovenského nadsvetia nielenže alimenty platí, nielenže sa o svoju islamsky vyzerajúcu rodinu stará, ba niektorým jej členkám aj poslanecké mandáty ponúkol a dokonca z čistého altruizmu financoval aj dnes najznámejšiu Ajku Ajušku Zsuzsovú,“ pokračoval Hrnko.

Poslanec Anton Hrnko
Poslanec Anton Hrnko
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Národniar sa ďalej pustil do údajných Kollárových vzťahov s mafiánmi. „Veď určite chodiť na dovolenky s výkvetom slovenskej mafie je úplne normálne a nemôže to vytvárať žiaden dojem, žeby on niečo mal s mafiou,“ rozhorčoval sa poslanec.

Podľa Hrnka, Kollár nemá žiadnu znalosť o postojoch ľudí, ktorých sa snaží zosmiešňovať a škandalizovať.

Hrnko tvrdí, že Kollár nemá odvahu ísť do slovenských miest, kde sa vyrábajú zbrane a povedať tamojším ľuďom, že Slovensko nakúpi lacnejšie zbrane zo zahraničia. „Bolo by vhodné, keby on aj jeho pokrvný priateľ Ľubomír Galko(SaS) išli napr. do Sniny pred fabriku, ktorá dáva zamestnanie v tomto regióne, a vyprávali tamojším ľuďom, že OS SR nemajú kupovať zbraňové systémy od slovenských výrobcov, lebo ich je vraj možno lacnejšie kúpiť inde", vyzýval Hrnko.

Kollár: Hrnko mýli politiku s osobnými atakmi!

Boris Kollár tvrdí, že sa vo videu vyjadroval k politickým záležitostiam Antona Hrnka a k tomu, že SNS stiahlo bezpečnostnú stratégiu. „Ja sa o jeho živote nevyjadrujem. Neútočím na jeho obleky deti či brucho. Kde končia argumenty, tam začínajú urážky,“ reagoval na  Hrnkov status Kollár. „Nech kľudne útočí, keď urobím niečo zlé v politike. Nech mi vyčíta nejakú politickú zvrátenosť,“ dodal multiotecko Kollár.

SNS má podľa neho v politike zvrátenosti každú chvíľu. „Dôležité je sa pozrieť na to, ako SNS kradne, ako Lubyová ide netransparentne prideľovať štátne peniaze, ako nezmyselne míňajú peniaze na obranu. Na húfnice, ktoré nepotrebujeme,“odkázal šéf hnutia Sme Rodina.

Prečítajte si tiež: