Mladý Sulík sa opäť predviedol! Na krste nového césdečka Suzie Hroncovej sa objavil ako jej otrok a od svojej paničky sa celý večer nepohol ani na krok. Vlastne ani nemohol, keďže si ho poistila reťazou, ktorú mal pripevnenú o kožený vybíjaný obojok na krku.

„Bolo to super, celé to vymyslela Suzie. Mne to celkom vyhovovalo, nemal som s tým problém,“ povedal nám Sulík mladší. „Niekto si vodí na obojkoch psov, niekto chlapov! Myslím si, že ich treba držať nakrátko,“ smiala sa Suzie s tým, že chcela na krste šokovať.


Spokojný: Syn politika Richarda Sulíka (vľavo) sa na párty dobre zabával. Navyše za honorár.
Foto: MARTIN RINČO

Pre Filipa Sulíka ako modela sa rozhodla z jednoduchého dôvodu: „Rozhodol výzor, bola to pre mňa najsexi alternatíva,“ priznala sa nám. Politik Richard Sulík na adresu svojho vydareného syna len sucho poznamenal: „Asi to bolo súčasťou krstu.“

Filip počas sobotňajšej noci nápadne pokukoval po prítomných dámach, ale smola! K žiadnej sa nemohol priblížiť, reťaz na krku mu totiž Suzie poriadne priškrtila a musel sa teda poslušne zabávať len po jej boku. Nebolo to však zadarmo. Za svoj „výkon“ zinkasol Filip aj honorár, jeho výšku však neprezradil.