Vždy si vedel na seba zarobiť. A vždy poctivo! To o sebe tvrdí Boris Kollár tvrdí. Podľa vlstných slov ešte za komunizmu zbohatol na predaji počítačov,  keď sa tomu u nás venoval málokto. Neskôr prešiel na vleky a lyžiarske hotely. V jeho podnikoch sa schádzala smotánka i bežní turisti. Tisíce poslucháčov ho však vnímajú aj ako majiteľa súkromného rádia.

Boris Kollár mál vždy nos na dobré príležitosti a vedel sa dostať k majetku. Dokonca mal preukázateľné známosti medzi mafiánmi. On sa týmito kontakmi netají, tvrdí však, že išlo čisto o obchodné partnerstvá, aj to v rámci krátkych období, či legálnych obchodov.

Boris Kollár s dcérou Alexandrou, politik
Boris Kollár s dcérou Alexandrou, politik
Zdroj: instagram

Okrem toho sú jeho slabosťou krásne ženy. Momentálne má desať detí s deviatimi rôznymi ženami. Okrem toho sa rád obkolesuje modelkami či inými krásavicami zo šoubiznisu. Síce vraj teraz ako politik nemá čas na svoju rodinu, je na ňu hrdý a dokonca na nej postavil aj jeden z jeho predvolebných spotov.Paradoxom je, že do politiky vstupoval v poslednom volebnom období ako zástanca tradičných hodnôt a rodiny. Za „tradičnú rodinu“ vlastne bojuje doteraz, ale momentálne je jeho kampaň postavená na pretláčaní myšlienky štátnych bytov.