O slovenskej politike sa nedá povedať, že je nudná. Syn legendárneho Jána Slotu len pred týždňom oznámil vznik nového hráča na politickej scéne. Pavol Slota založil stranu Domov-NS, ktorá má za úlohu presadzovať národné myšlienky, kresťanské hodnoty a sociálnu spravodlivosť.

Počas prezentácie si mnohí všimli atraktívnu brunetu po boku predsedu strany, podpredsedníčku Domova Jánu Jányovú (34), na ktorú upozornil portál topky.sk. Príťažlivá žena sa v minulosti venovala volejbalu, pracuje na marketingovom oddelení jednej z národných športových federácií a v Slotovej strane sa zaoberá témou štátnej podpory pre šport. Jányová je však zaujímavá svojou minulosťou.

Mladá sexica sa v roku 2007 objavila na titulke známeho pánskeho časopisu. Jányová, za slobodna Árkyová, žiarila na titulke augustového vydania Playboy. „Božská bojovníčka“ z Komárna sa rozhodla pre odvážnu poľovačku a čitateľom ukázala doslova všetko. Neskôr súťažila aj o titul Playmate roka 2007, kde skončila na treťom mieste.

FOTO Jányovej pre pánsky časopis najdete v galérii

Predseda strany Pavol Slota nevidí problém v štipľavých snímkach a za svojou sexi podpredsedníčkou stojí. Obhajuje to tým, že ide o udalosti z roku 2007. „Vedenie strany disponovalo informáciou o existencii takýchto fotiek pani Jányovej ešte z roku 2007 a zdôrazňujem, že v čase nafotenia týchto fotiek mala 19 rokov," reagovalo na naše otázky tlačové oddelenie Domov-NS. Doplnili, že podobnú ponuku prijala jednorázovo a viac sa takýmto modelingovým aktivitám nevenovala.

V strane akty Jányovej z roku 2007 za problém nepovažujú: "Myslím, že sa zhodneme s verejnosťou na tom, že naozaj platí známe porekadlo o Slovenkách ako tých najkrajších ženách a to nielen telom, ale aj dušou. A dnes je predsa nahota a sex prirodzenou súčasťou života a nie je to žiadnym spoločenským tabu."

Čo si o šteklivých snímkach mysli samotná Jana Jányová? Odpoveď nájdete v galérii

Podľa politológa Radoslava Štefančíka fotografie nahej podpredsedníčky vôbec neovplyvnia budúcnosť novej strany ani samotnej političky. Poukazuje pritom na Národnú radu. ŠOKUJÚCU REAKCIU POLITOLÓGA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Prečítajte si tiež: