15:43 - Pojednávanie prerušené. Pokračovať sa bude 10. februára od 9:00. Na tento deň je predvolaná hlavná písmoznalkyňa Erika Straková a aj písmoznalec Milan Nouzovský.

15:40 – Ruskov monológ skončil. Hovoriť začal Kočner, no tentokrát nič zaujímavé nepovedal.

15:35 – Tak nie Radičová. Rusko sa pustil do Mikuláša Dzurindu, no rýchlo premostil na vtedajšie podsvetie: „Bol rok 2000 a proti nám stálo celé podsvetie. Steinhübel, Čongrády a ďalší.“ Rusko sa poriadne rozhneval a tvrdí, že kvôli jeho vtedajšiemu riešeniu nikto nezomrel.

15:28 - „Slová Klinkhammera sú spleť poloprávd a klamstiev,“ povedal Rusko. Hovorí aj o tom, akú mala Markíza kedy hodnotu. Vrátil sa tiež k tomu, že licencia Markízy bola v roku 2000 ohrozená. „Klinkhammer dobre vedel, že je Markíza v ohrození,“ povedal Rusko.

15:23 - Rusko sa chce ešte vyjadriť k svedkovi Klinkhammerovi. Jeho výpoveď sa v minulosti na pojednávaní čítala. Sudca Klemanič mu to povolil.

15:21 - Výpoveď svedkyne končí.

15:19 – „Znalecký posudok svedkyne je dôkazom, že zmenky sú legendou,“ povedala Tandlich.

15:11 - „Nedal som to do toho účtovníctva, lebo som to tam nechcel dať,“ povedal Rusko. Prokurátor Šanta sa pri tom začal smiať. Rusko sa ohradil: „Nesmejte sa mi.“ Šanta kontroval: „Ja sa budem smiať, komu chcem.“ Počas smiechu verejnosti zasiahol Klemanič: „Pozerajte sa na mňa, nie na neho.“

21. pojednávanie v kauze zmenky. Pavol Rusko na neho meškal, ale prišiel.
21. pojednávanie v kauze zmenky. Pavol Rusko na neho meškal, ale prišiel.
Zdroj: Karol Farkaš

15:03 – Obžalovaný Kočner nechápe, prečo práve táto znalkyňa dostala od polície zadanie na vypracovanie posudku.