19:20 – Pojednávanie prerušené. Pokračovať sa bude zajtra od 9:00.

19:06 – Marček prostredníctvom svojho obhajcu Martina Endrödyho povedal, že už sa nechce zúčastňovať pojednávaní. Jeho výsluch bol vykonaný a on súhlasí s pojednávaním bez jeho prítomnosti.

19:00 – Prokurátor dal návrh na výsluch svedkyne Jany Kuciakovej. Obhajcovia s tým súhlasili. Matka zavraždeného novinára bude vypovedať v utorok 14. januára.

18:56 – Molnárovej výpoveď skončila.

18:46 – Molnárová pracovala u svojho brata. Po jeho smrti mala mať psychické problémy a musela sa odsťahovať z mesta, kde predtým žila. V prípade dokázania viny chce Molnárová náhradu vo výške 70 tisíc eur, teda presne toľko, koľko chceli podľa obžaloby Marček so Szabóm Molnárovi ukradnúť.

18:44 - „Harsányi sa poznal s mojím bratom veľmi dobre,“ povedala Molnárová.

18:41 – Svedkyňa hovorí, že jej brat sa rád zabával, chodil často do Budapešti. Mal rád aj divadlo a medzi jeho záľuby patrili vraj aj ženy.

18:39 - „Andruskó mal dlžiť môjmu bratovi 15-tisíc eur,“ povedala Molnárová. So Szabóom mal vraj Molnár tiež dobrý vzťah.

18:33 – Molnárová teraz vymenúva nehnuteľnosti, ktoré jej brat vlastnil spolu s Harsányim.

18:30 – Silné slová od sestry nebohého Molnára: „Tú noc malo u môjho brata spať aj jeho dieťa. Chcem sa Marčeka spýtať, či by zabili aj to.“