V týchto chvíľach už rokovanie pokračuje, poslancov je stále málo, niektorí predkladajúci zákonov sa však do sály vrátili. Momentálne poslanci rokujú o návrhu novely zákona o službách zamestnanosti poslancov Národnej rady Slovenskej republiky za Smer-SD Jána Podmanického, Martina Glváča a Ľubomíra Petráka. Návrh predložil v pléne Petrák.

Krvavé jatky v Hurbanove. Po streľbe zomreli dvaja ľudia

Zdroj: Matej Jankovič

Trojica poslancov navrhuje na Slovensku od mája budúceho roka zjednodušiť podmienky zamestnávania štátnych príslušníkov tzv. tretích krajín, teda z krajín mimo Európskej únie. Má sa to týkať len vybraných profesií, v ktorých je preukázaný nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily a okresov s priemernou mierou evidovanej nezamestnanosti nižšou ako päť percent.

Počiatek sa vyjadril k Sulíkovej spovedi. Prinútil ho stretnúť sa s Kočnerom?

Poslanci dnes už stihli prerokovať aj balík zákonov z dielne ministra hospodárstva Petra Žigu, aj návrhy z dielne podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu Petra Pellegriniho. Dnes by mali poslanci hlasovať o prerokovaných návrhoch zákonov.

Sulík prehovoril o svojom vzťahu s Kočnerom. Spojil nás TENTO človek!

O návrhu štátneho rozpočtu na rok 2018, o ktorom rokovali dva rokovacie dni, budú poslanci hlasovať až v stredu 13. decembra.